Quote (xGurke @ Jun 11 2013 01:40pm)
ez a khazix "nerf" meg szerintem egy vicc
semmivel nem lett kevésbé op
az egyetlen dolog ami jó h most már nem tud ugrás közbe W-zni
nem értem mi szukseg van erre
az emberek fele nem is tudta hogy letezik ez a mehcanic lol