d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242724282429243024314303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 11 2013 05:15am
Quote (jarabekg @ Jun 11 2013 11:12am)
mert nerfelték elég durván


én most vettem meg 2 napja, és szerintem ígyis elég op champ
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2013 05:16am
Quote (AngryBug @ 11 Jun 2013 13:15)
én most vettem meg 2 napja, és szerintem ígyis elég op champ


fyi még nem jött ki a peccs
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2013 05:48am
tfw 2-21 bot lane
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 05:51am
Quote (RRC @ Jun 11 2013 12:48pm)
tfw 2-21 bot lane


i cire errytime
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:30am
diamond streamel
botlanen zyra support ezreal adc
zyra 5-0-0ban van, ezreal 0-0-5
beírom chatre h lol, zyra adc
törlik a postom
600 sec ban
ok
ok
ok
mintha jspn lennék
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 06:40am
ez a khazix "nerf" meg szerintem egy vicc
semmivel nem lett kevésbé op
az egyetlen dolog ami jó h most már nem tud ugrás közbe W-zni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 07:07am
Quote (xGurke @ Jun 11 2013 01:40pm)
ez a khazix "nerf" meg szerintem egy vicc
semmivel nem lett kevésbé op
az egyetlen dolog ami jó h most már nem tud ugrás közbe W-zni


nem értem mi szukseg van erre

az emberek fele nem is tudta hogy letezik ez a mehcanic lol
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 11:54am
ha a játék nevét lerövidítjük az jön ki hogy: LOL
mint mozaikszó :XD

ami pedig a lagiunghg out luod röviditése ami nagyon nevetést jelent
hát most én is nagyon nevetek ezen, kébzelhetietek

szerintetek a játék készítői számoltak ezzel?! :XDXD:X:XD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 11 2013 12:22pm
Quote (xGurke @ Jun 11 2013 01:40pm)
ez a khazix "nerf" meg szerintem egy vicc
semmivel nem lett kevésbé op
az egyetlen dolog ami jó h most már nem tud ugrás közbe W-zni


ez nerf volt?

ohh wait.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 12:28pm
Én Vladimir-rel szeretek a legjobban lenni, epic vérmágus.



This post was edited by Senee on Jun 11 2013 12:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242724282429243024314303Next
Add Reply New Topic New Poll