d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242624272428242924304303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 06:45pm
Quote (xGurke @ 11 Jun 2013 02:34)
úr isten


erre a képre amúgy nem lehet mit mondani, kb. minden rossz rajta :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2013 01:43am
Quote (Intel @ 11 Jun 2013 00:15)
gondoltam felveszek fb ról egy bronzos srácot mert irta hogy "a szar csapatok miatt vagyok bronzban"
hát itt az eredménye toltam vele meg egy haverjával egy normalt :)
http://i39.tinypic.com/osu80k.png


küldöm nekik a videót, amit tegnap linekltem

Quote (RRC @ 11 Jun 2013 02:13)


PBE-n konkrétan nem enged skin-t váltani és azt írja, h Could not choose champion, because it is no longer your turn. :D de elvileg megfikszálták, h ne menjen ki live szerverre
a másik meg, hha unlockoltad a 7 rune page bundle-t, nem mutatta a rúnáid és nem tudtad módosítani őket, meg venni sem tudtál :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 11 2013 03:01am
Quote (zsansaccount @ 11 Jun 2013 09:43)
küldöm nekik a videót, amit tegnap linekltem



PBE-n konkrétan nem enged skin-t váltani és azt írja, h Could not choose champion, because it is no longer your turn. :D de elvileg megfikszálták, h ne menjen ki live szerverre
a másik meg, hha unlockoltad a 7 rune page bundle-t, nem mutatta a rúnáid és nem tudtad módosítani őket, meg venni sem tudtál :D


na, gz, honnan szereztél accot?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2013 03:17am
Quote (RRC @ 11 Jun 2013 11:01)
na, gz, honnan szereztél accot?


facebookon találtam vmi random LoL-os csoportot, oda kiírtam, h ki akarom próbálni, etc. és rám írt egy srác, h odaadja, mert neki nem kell :D szóval elég nagy mákom volt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 03:39am
Quote (anyd @ Jun 10 2013 11:10pm)
igen most már nem OP mint a szar. Fura hogy te mindig csak azzal játszol ami kb élvezhetetlenül erős.


ha jatszottal volna vele tudnad, hogy lvl 11 elott gecire szenvedos karakter, es most ma a kis midgame powert is kivettek belole azzal hogy a w nem proccol a passzívval

ehelyett kapott egy nagy rakat melee range dmget ami semmire nem lesz jo kb miden, meg kellenek majd neki a defenzivcuccok hogy be tudjon menni, ami meg elveszi az élét egy jó assasinnak, de azért mondogatsd csak hogy op fos, amikor mar igy is lenerfeltek egyszer ...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2013 04:07am
Quote (jarabekg @ 11 Jun 2013 11:39)
ha jatszottal volna vele tudnad, hogy lvl 11 elott gecire szenvedos karakter, es most ma a kis midgame powert is kivettek belole azzal hogy a w nem proccol  a passzívval

ehelyett kapott egy nagy rakat melee range dmget ami semmire nem lesz jo kb miden, meg kellenek majd neki a defenzivcuccok hogy be tudjon menni, ami meg elveszi az élét egy jó assasinnak, de azért mondogatsd csak hogy op fos, amikor mar igy is lenerfeltek egyszer ...


nem is volt viable az elmúlt hónapokban, ezért nem is pickelték soha LCS-en
amúgy érdekes amit az assasinokról írsz, pl. akali meg zed is mérföldekről poke-olják le a carryt, remélem őket nem nerfelik, h be kelljen ugraniuk tf-ba
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 04:40am
Quote (zsansaccount @ Jun 11 2013 11:07am)
nem is volt viable az elmúlt hónapokban, ezért nem is pickelték soha LCS-en
amúgy érdekes amit az assasinokról írsz, pl. akali meg zed is mérföldekről poke-olják le a carryt, remélem őket nem nerfelik, h be kelljen ugraniuk tf-ba


akalinak hextech elég ahhoz hogy 1v1 ezzen akérkivel, után akb lehet full tankosra építeni, zednek meg csak az armpen itemek kellenek, mert az ad ratioji szarok, siman belefer coreba 2 tank item is, de peldaul diana is alapvetoen gecitankos akar tank itemek nelkul is

szal iagazabol khazix az aki kurvara fugg az ad ratioitol, meg alapvetoen kurva squishy, nagyon ergya early game jelenlettel, es meg igy is szetszedik, mert a levi fele noobok nem tudnak vele mit kezdeni yoloqban
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 05:05am
UNIQUE Passive - Maim
Now deals 100 bonus magic damage to monsters with every basic attack
No longer deals bonus damage to minions

érdekes érdekes


The Loading Screen no longer appears off-center in your monitor after Champ Select, when in Borderless or Windowed mode.


oh <3

This post was edited by Anarkin on Jun 11 2013 05:09am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 11 2013 05:11am
azt mondja mar el valaki h khazixot mi a faszert buffoltak
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 05:12am
Quote (AngryBug @ Jun 11 2013 12:11pm)
azt mondja mar el valaki h khazixot mi a faszert buffoltak


mert nerfelték elég durván
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242624272428242924304303Next
Add Reply New Topic New Poll