d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242524262427242824294303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2013 09:41am
Quote (Hendrix @ Jun 10 2013 03:30pm)
http://i44.tinypic.com/10mpzde.jpg

1v5 more


te mit csinálsz itt már megint
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2013 09:46am


óriási :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 03:00pm
http://euw.leagueoflegends.com/node/13224

érdekesek a jungle changek, a wriggle buffnak meg örülök
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2013 03:35pm
Quote (RRC @ Jun 10 2013 10:00pm)
http://euw.leagueoflegends.com/node/13224

érdekesek a jungle changek, a wriggle buffnak meg örülök


ez szerintem tonkrevagta khazixot

pedig meg meg sem tanultam rendesen jatszani vele, es tokre szerettem ennek ellenere
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2013 04:10pm
Quote (jarabekg @ Jun 10 2013 10:35pm)
ez szerintem tonkrevagta khazixot

pedig meg meg sem tanultam rendesen jatszani vele, es tokre szerettem ennek ellenere


igen most már nem OP mint a szar. Fura hogy te mindig csak azzal játszol ami kb élvezhetetlenül erős.
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Jun 10 2013 04:15pm
gondoltam felveszek fb ról egy bronzos srácot mert irta hogy "a szar csapatok miatt vagyok bronzban"
hát itt az eredménye toltam vele meg egy haverjával egy normalt :)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 04:16pm
Quote (Intel @ 11 Jun 2013 00:15)
gondoltam felveszek fb ról egy bronzos srácot mert irta hogy "a szar csapatok miatt vagyok bronzban"
hát itt az eredménye toltam vele meg egy haverjával egy normalt :)
http://i39.tinypic.com/osu80k.png


lakat91

hát ez is cigány
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Jun 10 2013 04:17pm
Quote (RRC @ 10 Jun 2013 23:16)
lakat91

hát ez is cigány


16 percnél megkérdeztem nem gáz-e hogy 9 a farmod.. azzal magyarázta hogy nem tudott roamolni :oooo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 10 2013 06:13pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2013 06:34pm
Quote (Intel @ Jun 10 2013 10:15pm)
gondoltam felveszek fb ról egy bronzos srácot mert irta hogy "a szar csapatok miatt vagyok bronzban"
hát itt az eredménye toltam vele meg egy haverjával egy normalt :)
http://i39.tinypic.com/osu80k.png


úr isten
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242524262427242824294303Next
Add Reply New Topic New Poll