Quote (sylke @ 9 May 2017 11:05)
ja nyilván, de azért nem kell ugy csinálni mintha csak a futárok lennének parasztok, mer azér valljuk be hogy innen se szeretne senki pl egy jarabekgnek vagy egy ricinek kivinni bármit is, mer akkora utolso büdös faszkalap gecik
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 9 May 2017 18:20)
rendeltem Burger House Lurdyból ezt: Classic csirke tál XL 1 990 Ft
2 ezressel fizettem
visszakértem 10 ft-ot
úgy érzem igazságosabbá tettem a világot, legalább ennyivel is
érdekelne bambó bőgése
huh, mindenki meglepödött azon hogy rici egy csicska
huh
