d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1242324242425242624274765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 9 2017 07:04am
Quote (Fej @ 9 May 2017 10:07)
http://www.youtube.com/watch?v=MrQwN8JorDk


10/10
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2017 09:23am
Eszkalalodott a tema
Csak h bezarjam sztorit
2 ora utan megjott a futar, bocsanatot kert, kapott 400ft borravalot (20%)
Meleg es nagyon finom volt a kaja
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2017 09:29am
Quote (llllllllllll @ 9 May 2017 17:23)
Eszkalalodott a tema
Csak h bezarjam sztorit
2 ora utan megjott a futar, bocsanatot kert, kapott 400ft borravalot (20%)
Meleg es nagyon finom volt a kaja


HÁT JO NAGY PARASZT VOLTÁL A FUTÁRRAL EGYÜTT GG
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 9 2017 09:30am
Quote (sylke @ May 9 2017 03:29pm)
HÁT JO NAGY PARASZT VOLTÁL A FUTÁRRAL EGYÜTT GG


Kurva anyamat
5k ezer forint borravalot kellett volna adnom
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 9 2017 10:05am
Stellaris jatekot vagja valaki? Elegge rafuggtem az elmult napokban
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 9 2017 10:20am
rendeltem Burger House Lurdyból ezt: Classic csirke tál XL 1 990 Ft
2 ezressel fizettem
visszakértem 10 ft-ot
úgy érzem igazságosabbá tettem a világot, legalább ennyivel is
érdekelne bambó bőgése
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2017 10:27am
Quote (sylke @ 9 May 2017 11:05)
ja nyilván, de azért nem kell ugy csinálni mintha csak a futárok lennének parasztok, mer azér valljuk be hogy innen se szeretne senki pl egy jarabekgnek vagy egy ricinek kivinni bármit is, mer akkora utolso büdös faszkalap gecik


Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 9 May 2017 18:20)
rendeltem Burger House Lurdyból ezt: Classic csirke tál XL 1 990 Ft
2 ezressel fizettem
visszakértem 10 ft-ot
úgy érzem igazságosabbá tettem a világot, legalább ennyivel is
érdekelne bambó bőgése


huh, mindenki meglepödött azon hogy rici egy csicska
huh
:huh:
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 9 2017 01:41pm
ezt most találtam, talán még ideillik

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2017 03:01pm
biztosito kiküldött egy boritekban 3 felszolitolevelet, mind a harom mas nevre, egyik sem az enyem

ezt ignoralhatom, vagy fel kell ilyenkor hivni öket?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 9 2017 03:02pm
Quote (Karan2_Returned @ May 9 2017 10:01pm)
biztosito kiküldött egy boritekban 3 felszolitolevelet, mind a harom mas nevre, egyik sem az enyem

ezt ignoralhatom, vagy fel kell ilyenkor hivni öket?


cimzett ismeretlennel visszakuldeni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242324242425242624274765Next
Add Reply New Topic New Poll