d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242324242425242624274303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 8 2013 06:47pm


This post was edited by xGurke on Jun 8 2013 06:48pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 8 2013 09:01pm
"phreakstream"

mondom okj, ez új.. benyomom

első percben enemy lulu triple kill

:DDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 01:11am
Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 07:03pm)
inb4 valaki megmagyarazza hogy syndra viable

Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 07:06pm)
hagyjatok mar ezekkel a shit tier amcsi streamerekkel




ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

ok
ok
ok
ok


oko
k
o
k
ok
k
k
ok
ok
ok
ko
k
k
k
k
ok

ok
k
o
kok
ok
ok
ok
ok
k
k

This post was edited by xGurke on Jun 9 2013 01:11am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 01:17am
1. phantom kurva jó gamer, diamond 1. azért nem sok ember jut el odáig úgy, hogy szarul játszik. szindráva lis kibaszott op ... meg mondjuk szeretnék úgy ziggsezni, ahogy ő

2. szindrát sokan szarozzák, mert single target ulti, leburstol valakit és "ennyi", nem tud mást csinálni
az teljesen mindegy, hogy a Q-ján 3 sec cd van, a stunon meg a dobáláson ~7, de mindegy, legtöbben azzal érvelnek, hogy ultiját elnyomja aztán nem jó semmire
csak mondjuk akik játsszák, azok is ezzel érvelnek, hogy az ultijának akkora dmg-je van, hogy egy full comboval szinte biztosan lebasz valakit, aztán 4v5 be mehet a hepaj

3. cw-ből bjergsen syndrázott sokat és olyanokat carryzett, hogy olyat még a világ nem látott. ha jól rémlik még pentája is volt vele (?)

nem, syndra nem viable

This post was edited by xGurke on Jun 9 2013 01:18am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 9 2013 01:38am
Quote (xGurke @ 9 Jun 2013 08:17)
1. phantom kurva jó gamer, diamond 1. azért nem sok ember jut el odáig úgy, hogy szarul játszik. szindráva lis kibaszott op ... meg mondjuk szeretnék úgy ziggsezni, ahogy ő

2. szindrát sokan szarozzák, mert single target ulti, leburstol valakit és "ennyi", nem tud mást csinálni
az teljesen mindegy, hogy a Q-ján 3 sec cd van, a stunon meg a dobáláson ~7, de mindegy, legtöbben azzal érvelnek, hogy ultiját elnyomja aztán nem jó semmire
csak mondjuk akik játsszák, azok is ezzel érvelnek, hogy az ultijának akkora dmg-je van, hogy egy full comboval szinte biztosan lebasz valakit, aztán 4v5 be mehet a hepaj

3. cw-ből bjergsen syndrázott sokat és olyanokat carryzett, hogy olyat még a világ nem látott. ha jól rémlik még pentája is volt vele (?)

nem, syndra nem viable


Kell egy "pro players pick" syndrával, hogy jara ne szarozza. Dettó mint lux.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 9 2013 02:01am
Quote (SnoopDogg @ 9 Jun 2013 02:24)
promoted to Silver I
80% winrate blitz :D


manapság már mindenki gold

már drezty is az, nyomtam velük 1 normal gémet amikor engem supportolt

hát
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 9 2013 05:32am


High elo pakistan bans.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 9 2013 06:02am
Quote (Smat @ 9 Jun 2013 13:32)
http://img812.imageshack.us/img812/3601/highelopakistanbans.png

High elo pakistan bans.


ezt be kellett másolni, az egész gameboy screenedet a 3 ban miatt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 9 2013 06:20am
Quote (RRC @ 9 Jun 2013 12:02)
ezt be kellett másolni, az egész gameboy screenedet a 3 ban miatt


Kidmad sonbad?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 07:07am
Quote (RRC @ Jun 9 2013 12:02pm)
ezt be kellett másolni, az egész gameboy screenedet a 3 ban miatt


látni kell, hogy sok heroja van, meg thresh-nek nevezte át a lomtárat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242324242425242624274303Next
Add Reply New Topic New Poll