Quote (xGurke @ 9 Jun 2013 08:17)
1. phantom kurva jó gamer, diamond 1. azért nem sok ember jut el odáig úgy, hogy szarul játszik. szindráva lis kibaszott op ... meg mondjuk szeretnék úgy ziggsezni, ahogy ő
2. szindrát sokan szarozzák, mert single target ulti, leburstol valakit és "ennyi", nem tud mást csinálni
az teljesen mindegy, hogy a Q-ján 3 sec cd van, a stunon meg a dobáláson ~7, de mindegy, legtöbben azzal érvelnek, hogy ultiját elnyomja aztán nem jó semmire
csak mondjuk akik játsszák, azok is ezzel érvelnek, hogy az ultijának akkora dmg-je van, hogy egy full comboval szinte biztosan lebasz valakit, aztán 4v5 be mehet a hepaj
3. cw-ből bjergsen syndrázott sokat és olyanokat carryzett, hogy olyat még a világ nem látott. ha jól rémlik még pentája is volt vele (?)
nem, syndra nem viable
Kell egy "pro players pick" syndrával, hogy jara ne szarozza. Dettó mint lux.