Quote (sylke @ 9 May 2017 10:56)
kétlem hogy az benne lenne, hogy menjél fel a tizedikre a paraszthoz
hát a házhoz szállítás az én szótáramban azt jelenti, hogy igen, benne van
ettől függetlenül sztem a munkáltatónak kéne megfizetnie a futárokat az egycsilliárdos profitjából, a borravaló meg jutalom amit
illik adni, ha oké volt a "felszolgálás" és aki követelőzik az menjen a büdös picsába.
This post was edited by Cpt_Ghost on May 9 2017 03:03am