d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1242224232424242524264765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 9 2017 01:37am
Quote (rapiddani @ May 9 2017 07:44am)
azért maradjunk annyiba hogy ennek ugy kene működnie hogy EN dontom el h kap e borravalot, ha kap akkor meg kene köszönnie ha nem akkor meg elvégezte a munkáját es folytatja vagy felkoti magat. Minden szutykos kaján 2000%os profittal dolgoznak általában, es meg az alkalmazottait is en fizessem


valahogy igy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2017 02:49am
Quote (lacketto @ 9 May 2017 08:48)
miért számít baszakodásnak ha nem fizetsz rá extrát a szolgáltatásra, ami végülis semmi extrával nem jár?

legalább akkor terítsen meg vagy katonázza fel a húst vagy valami.


vagy legalább cipelje ki a pofád elé
oh wait
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2017 02:51am
Quote (sylke @ 9 May 2017 10:49)
vagy legalább cipelje ki a pofád elé
oh wait


ezert kapja a fizeteset a fonoketol :wacko:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2017 02:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 May 2017 10:51)
ezert kapja a fizeteset a fonoketol :wacko:


kétlem hogy az benne lenne, hogy menjél fel a tizedikre a paraszthoz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 9 2017 02:58am
Quote (sylke @ May 9 2017 09:56am)
kétlem hogy az benne lenne, hogy menjél fel a tizedikre a paraszthoz


Mondjuk a tizedikre általában van lift, ha én rendelnék ide kaját az ötödikre nincs lift
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2017 03:03am
Quote (sylke @ 9 May 2017 10:56)
kétlem hogy az benne lenne, hogy menjél fel a tizedikre a paraszthoz


hát a házhoz szállítás az én szótáramban azt jelenti, hogy igen, benne van
ettől függetlenül sztem a munkáltatónak kéne megfizetnie a futárokat az egycsilliárdos profitjából, a borravaló meg jutalom amit illik adni, ha oké volt a "felszolgálás" és aki követelőzik az menjen a büdös picsába.

This post was edited by Cpt_Ghost on May 9 2017 03:03am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 9 2017 03:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 May 2017 11:03)
hát a házhoz szállítás az én szótáramban azt jelenti, hogy igen, benne van
ettől függetlenül sztem a munkáltatónak kéne megfizetnie a futárokat az egycsilliárdos profitjából, a borravaló meg jutalom amit illik adni, ha oké volt a "felszolgálás" és aki követelőzik az menjen a büdös picsába.


ja nyilván, de azért nem kell ugy csinálni mintha csak a futárok lennének parasztok, mer azér valljuk be hogy innen se szeretne senki pl egy jarabekgnek vagy egy ricinek kivinni bármit is, mer akkora utolso büdös faszkalap gecik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2017 03:06am
Quote (sylke @ 9 May 2017 11:05)
ja nyilván, de azért nem kell ugy csinálni mintha csak a futárok lennének parasztok, mer azér valljuk be hogy innen se szeretne senki pl egy jarabekgnek vagy egy ricinek kivinni bármit is, mer akkora utolso büdös faszkalap gecik


:lol:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 9 2017 03:07am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 9 2017 03:19am
Quote (sylke @ May 9 2017 10:05am)
ja nyilván, de azért nem kell ugy csinálni mintha csak a futárok lennének parasztok, mer azér valljuk be hogy innen se szeretne senki pl egy jarabekgnek vagy egy ricinek kivinni bármit is, mer akkora utolso büdös faszkalap gecik


valahogy igy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242224232424242524264765Next
Add Reply New Topic New Poll