Quote (XxPiTyUkAxX @ 9 May 2017 07:37)
azért kíváncsi lennék mennyire lehet szar élete annak, aki mielőtt kivinnék neki a kaját, azon gondolkozik hogy kibasszon a szerencsétlen futárral, mert ő most majd jól apróval fog fizetni, meg bunkó és flegma lesz
ilyenkor hálát adok az égnek hogy nem vagyok ilyen patkány
es ugyanez forditva. milyen szar elete lehet annak a futarnak, szakacsnak(kicsit tulzas), stb..
Quote (rapiddani @ 9 May 2017 07:44)
azért maradjunk annyiba hogy ennek ugy kene működnie hogy EN dontom el h kap e borravalot, ha kap akkor meg kene köszönnie ha nem akkor meg elvégezte a munkáját es folytatja vagy felkoti magat. Minden szutykos kaján 2000%os profittal dolgoznak általában, es meg az alkalmazottait is en fizessem
egyetértek, fura hogy mindig csak a vendéglátósok gondolják úgy hogy ez jár
