d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1242124222423242424254765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 8 2017 03:53pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 8 2017 10:52pm)
ez a bambógeci meggyozott, hogy eletemben holnap rendeljek utoljara es akkor is ki fogom szamolni az aprot, fempenzben odaadom az 1990 ftot is, nehogy veletlenul kapjon egy fém tizes borravalot is, es meg bunko is leszek vele, megkerdezem flegman, hogy mi tartott eddig

inkabb fozok innentol


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2017 04:04pm
Quote (bamboo @ 8 May 2017 22:12)
ja igen a kovetkezo meg mar az lesz h 300ft alatt nyilvan belekopkodok a kajaba
en azt mondtam h 150-300forint (a vegosszegtol fuggoen, de mondjuk ezt akar 10%nak) az atlagos korrekt cim a 4-500+os pedig a jo cim, ezekert megy a marakodas futarok kozt
en ha rendelek mindig fix 5kilot jattolok, dehat en nyilvan elfogult vagyok


adnak a kaja mellé egy Fedél Nélkül-t?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 8 2017 11:37pm
azért kíváncsi lennék mennyire lehet szar élete annak, aki mielőtt kivinnék neki a kaját, azon gondolkozik hogy kibasszon a szerencsétlen futárral, mert ő most majd jól apróval fog fizetni, meg bunkó és flegma lesz

ilyenkor hálát adok az égnek hogy nem vagyok ilyen patkány
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 8 2017 11:44pm
azért maradjunk annyiba hogy ennek ugy kene működnie hogy EN dontom el h kap e borravalot, ha kap akkor meg kene köszönnie ha nem akkor meg elvégezte a munkáját es folytatja vagy felkoti magat. Minden szutykos kaján 2000%os profittal dolgoznak általában, es meg az alkalmazottait is en fizessem
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 9 2017 12:41am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 9 May 2017 07:37)
azért kíváncsi lennék mennyire lehet szar élete annak, aki mielőtt kivinnék neki a kaját, azon gondolkozik hogy kibasszon a szerencsétlen futárral, mert ő most majd jól apróval fog fizetni, meg bunkó és flegma lesz

ilyenkor hálát adok az égnek hogy nem vagyok ilyen patkány


es ugyanez forditva. milyen szar elete lehet annak a futarnak, szakacsnak(kicsit tulzas), stb..

Quote (rapiddani @ 9 May 2017 07:44)
azért maradjunk annyiba hogy ennek ugy kene működnie hogy EN dontom el h kap e borravalot, ha kap akkor meg kene köszönnie ha nem akkor meg elvégezte a munkáját es folytatja vagy felkoti magat. Minden szutykos kaján 2000%os profittal dolgoznak általában, es meg az alkalmazottait is en fizessem


egyetértek, fura hogy mindig csak a vendéglátósok gondolják úgy hogy ez jár :D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 9 2017 12:44am
Quote (fleSs @ May 9 2017 07:41am)
es ugyanez forditva. milyen szar elete lehet annak a futarnak, szakacsnak(kicsit tulzas), stb..


mi ugyanez forditva? mirol beszelsz?

az a futar nem baszakodott veled soha, akkor te miert tenned?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 9 2017 12:48am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 9 May 2017 08:44)
mi ugyanez forditva? mirol beszelsz?

az a futar nem baszakodott veled soha, akkor te miert tenned?


arra gondolok hogy a futár abban az esetben, ha ismeri/nem ismeri a cimet/nem kapott borravalót(fáj talán munkával keresni a pénzt) és az ő szar napját vagy épp elkeseredését a rendelőn akarja kitölteni.
de tudom egyébként hogy ricinek szólt az előző, csak megjegyeztem

This post was edited by fleSs on May 9 2017 12:48am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 9 2017 12:48am
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 9 2017 07:44am)
mi ugyanez forditva? mirol beszelsz?

az a futar nem baszakodott veled soha, akkor te miert tenned?


miért számít baszakodásnak ha nem fizetsz rá extrát a szolgáltatásra, ami végülis semmi extrával nem jár?

legalább akkor terítsen meg vagy katonázza fel a húst vagy valami.

This post was edited by lacketto on May 9 2017 12:50am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 9 2017 01:06am
Quote (lacketto @ May 9 2017 07:48am)
miért számít baszakodásnak ha nem fizetsz rá extrát a szolgáltatásra, ami végülis semmi extrával nem jár?

legalább akkor terítsen meg vagy katonázza fel a húst vagy valami.


nem tudom, hol olvastad hogy én azt értettem baszakodásnak, hogy nem adsz borravalót
mert nem erről beszéltem


srsly, direkt csináljátok? vagy ennyire érthetetlen amit írok

This post was edited by XxPiTyUkAxX on May 9 2017 01:06am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 9 2017 01:25am
Quote (rapiddani @ 9 May 2017 07:44)
azért maradjunk annyiba hogy ennek ugy kene működnie hogy EN dontom el h kap e borravalot, ha kap akkor meg kene köszönnie ha nem akkor meg elvégezte a munkáját es folytatja vagy felkoti magat. Minden szutykos kaján 2000%os profittal dolgoznak általában, es meg az alkalmazottait is en fizessem


amugy ez +++
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242124222423242424254765Next
Add Reply New Topic New Poll