d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1242124222423242424254303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2013 12:33pm
Quote (harcikacsa17 @ 7 Jun 2013 19:36)
Ahri ,fiora diana, vagy Syndra?
indokolt választ szeretnék :)
esetleg valakinél ki tudom próbálni valamelyiket?


bump
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 12:35pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2013 07:33pm)
bump


fiorat meg syndrat kipróbálni is kár imo

az enyemen meg mar kiprobaltad dianat meg ahrit, vedd meg valamelyiket
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 8 2013 12:44pm
Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 08:35pm)
fiorat meg syndrat kipróbálni is kár imo

az enyemen meg mar kiprobaltad dianat meg ahrit, vedd meg valamelyiket


syndra nagyon op, ha tudnak bánni vele, gg cc és a burst is az egyik legjobb tudtommal
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 12:50pm
Quote (SnoopDogg @ Jun 8 2013 07:44pm)
syndra nagyon op, ha tudnak bánni vele, gg cc és a burst is az egyik legjobb tudtommal


eleg lofasz, mivel az ultija single target, 0 mobility qjan kurvanagy a cd, szoval szerintem meg a burstje sem tartozika legjobbak koze

mindenkari jo ha tudnak vele normalisan banni, de attol meg nem a tobbi karakter jobb ha tudnak azokkal is normalisan banni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 8 2013 01:00pm
ITT diamond tips

This post was edited by TrollBoss on Jun 8 2013 01:00pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 01:03pm
inb4 valaki megmagyarazza hogy syndra viable
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2013 01:05pm
Quote (jarabekg @ 8 Jun 2013 21:03)
inb4 valaki megmagyarazza hogy syndra viable


phantoml0000000rd
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2013 01:06pm
hagyjatok mar ezekkel a shit tier amcsi streamerekkel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 8 2013 01:08pm
Quote (jarabekg @ Jun 8 2013 08:06pm)
hagyjatok mar ezekkel a shit tier amcsi streamerekkel


te milyen ligaban is vagy?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2013 01:13pm
Quote (jarabekg @ 8 Jun 2013 21:06)
hagyjatok mar ezekkel a shit tier amcsi streamerekkel


amúgy pickelték EU meg NA LCS alatt is többször (nem sokszor mondjuk). én iszonyat balfasz vagyok vele, de vicces, h mióta kijött, csak buffolták, de így is nagyon alul játszott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242124222423242424254303Next
Add Reply New Topic New Poll