Quote (jarabekg @ 7 Jun 2013 22:14)
wtf mon es akkor mi lesz így a gambittel? meg ez az edward is olyan hülye, a curse annyira egy szar csapat... biztos zsíros kis pízt kapott ezért
RRC már kitette a linket, h onnan kilépett, keress vissza, írja, h még keresnek embert meg tesztelgetnek.
amúgy sztem nem szar csapat, de mind1, ettől függetlenül:
Quote (RRC @ 7 Jun 2013 22:26)
Wtf
Alig tud angolul, el sem tudom kepzelni amerikaban a curse hazban
this

és
Quote (anyd @ 7 Jun 2013 22:37)
http://2.ii.gl/1U_5Dj.png
most látom h mindent likeol, igy más nem is annyira menő
megvan rá az esély, h amúgy se érti, amit írtál