d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1241924202421242224234765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2017 02:24pm
Quote (-joey- @ May 8 2017 05:25pm)
Most ilyen alapon a futár meg beleköp a kajádba vagy szándékosan lassabban fog menni, mert tudja, hogy ezen a helyen nem kap borravalót.

Ezt a bárkit lehetne jattolni dolgot meg felejtsük már el, többször leírtam, hogy nem ugyanaz. Egy tanár/buszsofőr/hentes stb. fizetése, még ha kevés is, nem az alapján kerül meghatározásra, hogy "na a maradékot majd úgyis összeszeded a borravalóból".

És ha már a jattoláson vagytok felháborodva, sokkal-sokkal durvább az, ami az egészségügyben megy, tényleg azon kellene inkább hőbörögni, nem azon az egy-kétszáz forinton, ami egy futár zsebébe megy.


Az orvosok túlnyomó része ellenzi a hálapénzt egyébként
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 8 2017 02:27pm
Quote (anyd @ May 8 2017 10:24pm)
Az orvosok túlnyomó része ellenzi a hálapénzt egyébként


a három orvosból az a kettő aki még magyarországon maradt?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 8 2017 02:29pm
látszik, hogy itt az international

The Market is unavailable for the following reason(s):
You've recently funded your Steam Wallet using an unverified credit card that has had a recent increase in use. You can attempt to verify the funds now or wait until the restriction is automatically removed.

NOTE: Verifying the funds may not work with all banks or credit cards. If you cannot verify your card, then you must wait while the payment method is verified with Steam. Steam Support cannot provide or convert verification charges and cannot remove this restriction. More info...
If nothing further occurs to restrict your access, you'll be able to use The Community Market on 13/05/2017, 21:04:35
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 8 2017 02:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 8 2017 04:50pm)
tbh valszeg annyira nem örülnének a futárok neki, ha nem kapnának több borravalót, hanem fix lenne a lóvé, de adózni kéne belőle :D


Adozni :D
Havi 8orara vagyok bejelentve baratom, es a futarok donto szazaleka hasonlokepp, ami annyira jo h nem kell fizetnem TBt, gyakorlatilag semmi masra.
Micsoda vita kerekedett ebbol lol. Az illemre visszaterve en soha nem szoltam be senkinek, pedig megszamolhatatlan esetben megerdemelte volna a rendelo. Meg akkor se szoltam egy szot sem amikor 3800as vegosszeget ugy fizettek ki h a legnagyobb cimlet 50ft-os volt de abbol se sok. 100forint alatti jattot nem koszonok meg, de meg akkoris joetvagyat kivanok, annak ellenere h sztem kurvara megalazo amikor rendel vki 12ezerert majd ad 3db 10forintost meg 5db 5forintost. Ez meg talan rosszabb mintha nullos a cim. Futarok emlekeznek a rendszeresen rendelokre, gyakorlatilag 3osztalyba soroljak oket: a fasszopok ez ertendo minden 100forint alatti cimre a taplo parasztok akik altalaban koszonni sem tudnak azok javareszt nyilvan ide tartoznak, az atlagos 150-300 forint, ez a minimum korrektseg, halistennek. Atlag 10es amit egy nap megcsinalok, ami ugye 800-900 forint, mint itt subon is lathato az emberek donto resze szarba se vesz es lenez, es kozben koltok folyamatosan a kocsira (munkaeszkoz). Igy osszefoglalva ez egy fos munka orulok h mar nem sokaig csinalom. Persze mindjart jon a hurrdurr miert varom el masoktol h adjak oda a penzuket freebe, meg h minek csinalom ha szar es egyeb magas intelligenciara utalo hszek.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 8 2017 02:48pm
Quote (bamboo @ May 8 2017 09:34pm)
Adozni :D
Havi 8orara vagyok bejelentve baratom, es a futarok donto szazaleka hasonlokepp, ami annyira jo h nem kell fizetnem TBt, gyakorlatilag semmi masra.
Micsoda vita kerekedett ebbol lol. Az illemre visszaterve en soha nem szoltam be senkinek, pedig megszamolhatatlan esetben megerdemelte volna a rendelo. Meg akkor se szoltam egy szot sem amikor 3800as vegosszeget ugy fizettek ki h a legnagyobb cimlet 50ft-os volt de abbol se sok. 100forint alatti jattot nem koszonok meg, de meg akkoris joetvagyat kivanok, annak ellenere h sztem kurvara megalazo amikor rendel vki 12ezerert majd ad 3db 10forintost meg 5db 5forintost. Ez meg talan rosszabb mintha nullos a cim. Futarok emlekeznek a rendszeresen rendelokre, gyakorlatilag 3osztalyba soroljak oket: a fasszopok ez ertendo minden 100forint alatti cimre a taplo parasztok akik altalaban koszonni sem tudnak azok javareszt nyilvan ide tartoznak, az atlagos 150-300 forint, ez a minimum korrektseg, halistennek. Atlag 10es amit egy nap megcsinalok, ami ugye 800-900 forint, mint itt subon is lathato az emberek donto resze szarba se vesz es lenez, es kozben koltok folyamatosan a kocsira (munkaeszkoz). Igy osszefoglalva ez egy fos munka orulok h mar nem sokaig csinalom. Persze mindjart jon a hurrdurr miert varom el masoktol h adjak oda a penzuket freebe, meg h minek csinalom ha szar es egyeb magas intelligenciara utalo hszek.


ilyenkor adok hálát az istennek hogy elvégeztem az egyetemet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2017 03:03pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 May 2017 21:48)
ilyenkor adok hálát az istennek hogy elvégeztem az egyetemet


...h a fent leírt 300 forintos _minimum korrekt_ szintet oda tudd adni a futárnak

hát ja

én is azért dolgozom ennyit, hogy többet adózhassak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 8 2017 03:07pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 8 2017 09:48pm)
ilyenkor adok hálát az istennek hogy elvégeztem az egyetemet


tfwmfw erettsegim sincs :x
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 8 2017 03:12pm
Quote (Anarkin @ May 8 2017 09:03pm)
...h a fent leírt 300 forintos _minimum korrekt_ szintet oda tudd adni a futárnak

hát ja

én is azért dolgozom ennyit, hogy többet adózhassak


ja igen a kovetkezo meg mar az lesz h 300ft alatt nyilvan belekopkodok a kajaba
en azt mondtam h 150-300forint (a vegosszegtol fuggoen, de mondjuk ezt akar 10%nak) az atlagos korrekt cim a 4-500+os pedig a jo cim, ezekert megy a marakodas futarok kozt
en ha rendelek mindig fix 5kilot jattolok, dehat en nyilvan elfogult vagyok
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 8 2017 03:12pm
Quote (Karan2_Returned @ May 8 2017 11:07pm)
tfwmfw erettsegim sincs :x


meg is latszik tbh XD

de mindegy, mert van #svajc)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 8 2017 03:13pm
Quote (bamboo @ May 8 2017 11:12pm)
ja igen a kovetkezo meg mar az lesz h 300ft alatt nyilvan belekopkodok a kajaba
en azt mondtam h 150-300forint (a vegosszegtol fuggoen, de mondjuk ezt akar 10%nak) az atlagos korrekt cim a 4-500+os pedig a jo cim, ezekert megy a marakodas futarok kozt
en ha rendelek mindig fix 5kilot jattolok, dehat en nyilvan elfogult vagyok


5 ezret? :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1241924202421242224234765Next
Add Reply New Topic New Poll