d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12412422432442453310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 7 2013 04:08pm
Quote (vtibor @ Jun 7 2013 11:03pm)
most jo hulyet kerdezek de 2 honapja nem jatszottam. default meg hardcore mellett mi ez a masik 2 liga?


https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/400347
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2013 06:12pm
na guruljunk
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 7 2013 09:33pm
Quote (cowding @ Jun 8 2013 12:12am)
na guruljunk


sirj csak
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2013 09:36pm
Quote (sylke @ Jun 8 2013 05:33am)
sirj csak


syl - walkoljunk merciless zászlókig
én - oké, felőlem akkor 12-20 óra walk go
syl 3 óra játék után hajnal 5 kor elmegy aludni
kk
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2013 10:00pm
Quote (sylke @ Jun 8 2013 05:33am)
sirj csak


bekaphatod
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 7 2013 10:14pm
hogy álltok? én act2-t kezdem, solo :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2013 10:20pm
Quote (iFeelAlone @ Jun 8 2013 06:14am)
hogy álltok? én act2-t kezdem, solo :(


oak jön most
syl meg alszik ~~
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 7 2013 10:21pm
Quote (cowding @ Jun 8 2013 05:20am)
oak jön most
syl meg alszik ~~


van hely ha beérlek titeket?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2013 10:22pm
Quote (iFeelAlone @ Jun 8 2013 06:21am)
van hely ha beérlek titeket?


gecire egyedül vagyok szóval ja gondolom
tshu.dyndns.org
elmegyek szarni oak után aztán lassan csak beérsz
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jun 8 2013 01:16am
Kezdtem egy witchet (anarchy) már esett 2 gcp kár hogy senkinek nem kell :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12412422432442453310Next
Add Reply New Topic New Poll