d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1241624172418241924204765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2017 04:52am
gecire röhögök azokon, akik olyanokkal baszakodnak akik kaját hoznak ki neki, ráadásul ugy, hogy többször is onnan rendelnek
okos dolog xd
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 8 2017 05:00am
Quote (NerfHydraDPS @ May 8 2017 11:33am)
rad gondolt


Huh




































































xd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2017 05:04am
Én ritkán rendelek kaját, mert szeretek főzni.
Egyszer munka közben felvettem a telefont egy ismeretlen számnak, és kiderült hogy a futár hívott. Valami ordenáré módon lebaszott hogy hogy merészelem felvenni a telefont, neki az mínusz 25 forint, és ezt nem szokás etc.
Tényleg nem szokás, vagy csak én fogtam ki egy parasztot?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2017 05:08am
Quote (anyd @ 8 May 2017 12:04)
Én ritkán rendelek kaját, mert szeretek főzni.
Egyszer munka közben felvettem a telefont egy ismeretlen számnak, és kiderült hogy a futár hívott. Valami ordenáré módon lebaszott hogy hogy merészelem felvenni a telefont, neki az mínusz 25 forint, és ezt nem szokás etc.
Tényleg nem szokás, vagy csak én fogtam ki egy parasztot?


nem tudom miért ne vennéd fel, bárki lehet
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 8 2017 05:10am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 8 2017 11:37am)
Azzal hogy en megfizet(nem) nekik a jattot es azzal, hogy ok ilyen feltetelek mellett elvallaljak a munkat azzal csak fenntartjuk a jelenlegi rendszert ami se nekem se a futaroknak nem jo. Itt tovabbra sem arrol van szo, hogy smucigok vagy parasztok lennenk.

Talan rossz analogia de a csoveseknek sem azert nem szoktam aprot adni mert nem engedhetem meg magamnak.


Te azt mondod szar a rendszer, és ilyen feltételek mellett ne vállaljon munkát. De azért a kaját hozza csak ki, lehetőleg késés nélkül.

Quote (anyd @ May 8 2017 12:04pm)
Én ritkán rendelek kaját, mert szeretek főzni.
Egyszer munka közben felvettem a telefont egy ismeretlen számnak, és kiderült hogy a futár hívott. Valami ordenáré módon lebaszott hogy hogy merészelem felvenni a telefont, neki az mínusz 25 forint, és ezt nem szokás etc.
Tényleg nem szokás, vagy csak én fogtam ki egy parasztot?


Ez is a rendszer hibája, mert sok helyen a futárnak nem jár céges telefon, szóval ha felveszed az az ő számláját terheli.

Én mondjuk rendeléskor meg szoktam adni, hogy csak csörgessen meg.

This post was edited by -joey- on May 8 2017 05:11am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2017 06:00am
Quote (-joey- @ May 8 2017 12:10pm)
Te azt mondod szar a rendszer, és ilyen feltételek mellett ne vállaljon munkát. De azért a kaját hozza csak ki, lehetőleg késés nélkül.



Ez is a rendszer hibája, mert sok helyen a futárnak nem jár céges telefon, szóval ha felveszed az az ő számláját terheli.

Én mondjuk rendeléskor meg szoktam adni, hogy csak csörgessen meg.


Ha ilyen feltetelek mellett hajlando dolgozni, akkor - mint vevo - en ilyen feltetelek mellett is azt a szolgaltatast fogom elvarni amit az etterem meghirdet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2017 06:24am
Quote (anyd @ May 8 2017 12:04pm)
Én ritkán rendelek kaját, mert szeretek főzni.
Egyszer munka közben felvettem a telefont egy ismeretlen számnak, és kiderült hogy a futár hívott. Valami ordenáré módon lebaszott hogy hogy merészelem felvenni a telefont, neki az mínusz 25 forint, és ezt nem szokás etc.
Tényleg nem szokás, vagy csak én fogtam ki egy parasztot?


Quote (Anarkin @ May 8 2017 12:08pm)
nem tudom miért ne vennéd fel, bárki lehet


:DDDD
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 8 2017 07:57am
Quote (-joey- @ May 8 2017 01:10pm)
Te azt mondod szar a rendszer, és ilyen feltételek mellett ne vállaljon munkát. De azért a kaját hozza csak ki, lehetőleg késés nélkül.



Ez is a rendszer hibája, mert sok helyen a futárnak nem jár céges telefon, szóval ha felveszed az az ő számláját terheli.

Én mondjuk rendeléskor meg szoktam adni, hogy csak csörgessen meg.


?
igen, pont a boldedrol szolna a dolog
csak azt nem ertem, ezt te mer probalod ugy beallitani, mintha tobb lenne a minimumnal, vagy ne lenne elvarhato.
ha egy ceg vallal valamit, azt vallalja ugy, ahogy az le van irva, az egyebkent kikerulheto faszveres es extra koltsegek nelkul
vagy ha nem megy, csak menjen csodbe a faszba, hatha valami kompetensebb szolgaltato jon a helyere
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 8 2017 09:05am
Pincernek, ha nem volt kifejezetten balfasz/bunko, mindig adok 10%-ot

Futarnak pedig minden esetben, ha szeretnék még onnan rendelni, nem szeretem a fikás pizzát
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 8 2017 09:07am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 8 2017 02:57pm)
?
igen, pont a boldedrol szolna a dolog
csak azt nem ertem, ezt te mer probalod ugy beallitani, mintha tobb lenne a minimumnal, vagy ne lenne elvarhato.
ha egy ceg vallal valamit, azt vallalja ugy, ahogy az le van irva, az egyebkent kikerulheto faszveres es extra koltsegek nelkul
vagy ha nem megy, csak menjen csodbe a faszba, hatha valami kompetensebb szolgaltato jon a helyere


De ezt úgy mondjátok, mintha nem ez lenne a szitu már évtizedek óta, hogy a vendéglátásban dolgozó szándékosan van alulfizetve, és a borravalóval kénytelen kiegészíteni a keresetét. Elég valószínű, hogy ez nem fog változni a közeljövőben, így te pont nem a főnökével baszol ki, amikor nem adsz borravalót, hanem azzal, aki húgyért-szarért dolgozik.

Az meg, hogy ne vállalja ilyen feltételekkel: ok, te meg ne rendelj kaját, adj te is némi supportot a változásoknak. :D Ugyanígy az orvosok zsebét se tömjük hálapénzzel, hiszen dolgozó embernek alapból jár az egészségügyi szolgáltatás. És még sorolhatnám.

This post was edited by -joey- on May 8 2017 09:07am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1241624172418241924204765Next
Add Reply New Topic New Poll