d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1241324142415241624174765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 7 2017 01:02pm
https://www.twitch.tv/sacriel

zombi mod! :D

pubg

e:

https://clips.twitch.tv/ManlySquareAntPeoplesChamp

This post was edited by Taszilo.^ on May 7 2017 01:07pm
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 7 2017 01:08pm
Quote (TresholdOfUniverse @ May 7 2017 06:56pm)
sokszor kestel a pizzaval?


igen, es nem is egyszer basztak mar meg gyorshajtasert amikor cimre siettem
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 7 2017 01:39pm
Quote (bamboo @ May 7 2017 07:49pm)
nyilvan sok a rendeles meghaladja az adott etterem kapacitasat, szerencsetlen futar aki 100forintokert rohangaszik egesz nap azt szopatod meg? geciugyes vagy te onkentes igazsagoszto paraszt


a kajafutárok nem kapnak fizetést vagy mi a faszom?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 7 2017 01:44pm
Quote (lacketto @ May 7 2017 09:39pm)
a kajafutárok nem kapnak fizetést vagy mi a faszom?


valószínűleg nem annyit, mint a vsgslavek :mellow:
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 7 2017 02:10pm
Quote (lacketto @ May 7 2017 07:39pm)
a kajafutárok nem kapnak fizetést vagy mi a faszom?


minden helyen mashogy van napi fix + cimpenz + jatt
nalunk konkretan ha senki nem jattolna ~5ezer forintert meloznek 12orat ugy h sajat jarganyomba rakok napi ~150kmt varosi kozlekedessel
akkor mar jo napom van ha kijon az ezres oraber, es kozben esik szet az auto kopoalkatreszekre kell kolteni, defekt, nem vart meghibasodasok stb ezeket nyilvan magadnak kell allnod

This post was edited by bamboo on May 7 2017 02:10pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 7 2017 02:40pm
Quote (bamboo @ May 7 2017 09:10pm)
minden helyen mashogy van napi fix + cimpenz + jatt
nalunk konkretan ha senki nem jattolna ~5ezer forintert meloznek 12orat ugy h sajat jarganyomba rakok napi ~150kmt varosi kozlekedessel
akkor mar jo napom van ha kijon az ezres oraber, es kozben esik szet az auto kopoalkatreszekre kell kolteni, defekt, nem vart meghibasodasok stb ezeket nyilvan magadnak kell allnod


ha ennyire nem eri meg miert csinalod?

Megmondom oszinten hogy a futarok viselkedese, teljesitmenye etc alapjan nincsen roluk nagy velemenyem - de ha meg megsem fizetik oket akkor vegkepp nem ertem miert csinaljak.

Valoszinuleg bennem van a hiba, de utalok jattot adni es legszivesebben lehurcolnam a pincebe az osszeset amelyik megkerdezi adjon-e vissza. (Az arba beleepitett fix jatt nem zavar.)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
May 7 2017 03:03pm
Quote (TresholdOfUniverse @ May 7 2017 08:40pm)
ha ennyire nem eri meg miert csinalod?

Megmondom oszinten hogy a futarok viselkedese, teljesitmenye etc alapjan nincsen roluk nagy velemenyem - de ha meg megsem fizetik oket akkor vegkepp nem ertem miert csinaljak.

Valoszinuleg bennem van a hiba, de utalok jattot adni es legszivesebben lehurcolnam a pincebe az osszeset amelyik megkerdezi adjon-e vissza. (Az arba beleepitett fix jatt nem zavar.)


1evig csinaltam telibe, majd az elmult 2evben suli mellett csinalom, nem mindenkinek adatik meg h 30eves koraig egyetemre jarjon mig a szulei eltartjak
auto-motor buzi vagyok, szeretek vezetni ezert kezdtem el, nyaron motorral meg egesz jo, kis fogyasztas miatt jobban keresek es egesz nap motorozok, bar tobb ilyen nem lesz elmeletileg par honap es elhelyezkedek a szakmamban

valoban vannak paraszt futarok, csakhat vhol meg is tudom erteni oket, konnyen fel tudja baszni magat az ember ha a hazak egyharmadan van kinn a hazszam, szamolgathatod 6hazzal odebb melyik hazszam volt vajon hany A/B/C elosztasu telek volt, majd mikor nagynehezen megtalalod nincs csengoje, telefont nem veszi fel es allsz ott mint egy fasz kinodban dudalsz 10percig, majd kijon es nem ad egy forintot se, vagy ha felviteti veled a negyedikre a kajat lift nincs, majd annyit nem bir kinyogni h koszi nemhogy jattolni.. a ceges rendelesekrol nem is beszelve amikor bolyongsz egy 160hektaros ipartelepen ahol a portas kozli h az adott ceghez ugy jutsz el h a piros epulett mellett vegigmesz, dobsz egy balost, mesz egeszen a cseresznyefaig, 2vel utana dobsz egy jobbost, majd visszafordulsz es a kontenertol 500meterre balra lemesz egy lepcson es ott lesz a ceg. sok a jampiskodo tinedzser is aki kozli a diszpecserrel h o a hamburgerhust (!) rare mediumon ohajtja enni mint egy kibaszott nagy jatekos, majd jattol 65 forintot aproban. az ilyen esetek nelkul nem megy el egy nap sem, gecisok ilyen cim van ahol valamilyen nemu fasszopas var rad, ez hosszutavon megviseli az idegrendszert.
alapvetoen szivelyesnek es tisztelettudonak tartom magam amikor atadom az etelt, de belul elegge forr a verem amikor annyiba se vesznek h visszakoszonjenek bazdmeg hanem kijonnek es flegman annyit kerdeznek h "mennyi lesz"
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 7 2017 03:10pm
Quote (bamboo @ May 7 2017 11:03pm)
1evig csinaltam telibe, majd az elmult 2evben suli mellett csinalom, nem mindenkinek adatik meg h 30eves koraig egyetemre jarjon mig a szulei eltartjak
auto-motor buzi vagyok, szeretek vezetni ezert kezdtem el, nyaron motorral meg egesz jo, kis fogyasztas miatt jobban keresek es egesz nap motorozok, bar tobb ilyen nem lesz elmeletileg par honap es elhelyezkedek a szakmamban

valoban vannak paraszt futarok, csakhat vhol meg is tudom erteni oket, konnyen fel tudja baszni magat az ember ha a hazak egyharmadan van kinn a hazszam, szamolgathatod 6hazzal odebb melyik hazszam volt vajon hany A/B/C elosztasu telek volt, majd mikor nagynehezen megtalalod nincs csengoje, telefont nem veszi fel es allsz ott mint egy fasz kinodban dudalsz 10percig, majd kijon es nem ad egy forintot se, vagy ha felviteti veled a negyedikre a kajat lift nincs, majd annyit nem bir kinyogni h koszi nemhogy jattolni.. a ceges rendelesekrol nem is beszelve amikor bolyongsz egy 160hektaros ipartelepen ahol a portas kozli h az adott ceghez ugy jutsz el h a piros epulett mellett vegigmesz, dobsz egy balost, mesz egeszen a cseresznyefaig, 2vel utana dobsz egy jobbost, majd visszafordulsz es a kontenertol 500meterre balra lemesz egy lepcson es ott lesz a ceg. sok a jampiskodo tinedzser is aki kozli a diszpecserrel h o a hamburgerhust (!) rare mediumon ohajtja enni mint egy kibaszott nagy jatekos, majd jattol 65 forintot aproban. az ilyen esetek nelkul nem megy el egy nap sem, gecisok ilyen cim van ahol valamilyen nemu fasszopas var rad, ez hosszutavon megviseli az idegrendszert.
alapvetoen szivelyesnek es tisztelettudonak tartom magam amikor atadom az etelt, de belul elegge forr a verem amikor annyiba se vesznek h visszakoszonjenek bazdmeg hanem kijonnek es flegman annyit kerdeznek h "mennyi lesz"


szerintem futarkodj életed végéig
neked való tbh
Member
Posts: 150
Joined: Mar 9 2017
Gold: 0.00
May 7 2017 03:11pm
Quote (bamboo @ 7 May 2017 22:03)
valoban vannak paraszt futarok, csakhat vhol meg is tudom erteni oket, konnyen fel tudja baszni magat az ember ha a hazak egyharmadan van kinn a hazszam, szamolgathatod 6hazzal odebb melyik hazszam volt vajon hany A/B/C elosztasu telek volt, majd mikor nagynehezen megtalalod nincs csengoje, telefont nem veszi fel es allsz ott mint egy fasz kinodban dudalsz 10percig, majd kijon es nem ad egy forintot se, vagy ha felviteti veled a negyedikre a kajat lift nincs, majd annyit nem bir kinyogni h koszi nemhogy jattolni.. a ceges rendelesekrol nem is beszelve amikor bolyongsz egy 160hektaros ipartelepen ahol a portas kozli h az adott ceghez ugy jutsz el h a piros epulett mellett vegigmesz, dobsz egy balost, mesz egeszen a cseresznyefaig, 2vel utana dobsz egy jobbost, majd visszafordulsz es a kontenertol 500meterre balra lemesz egy lepcson es ott lesz a ceg. sok a jampiskodo tinedzser is aki kozli a diszpecserrel h o a hamburgerhust (!) rare mediumon ohajtja enni mint egy kibaszott nagy jatekos, majd jattol 65 forintot aproban. az ilyen esetek nelkul nem megy el egy nap sem, gecisok ilyen cim van ahol valamilyen nemu fasszopas var rad, ez hosszutavon megviseli az idegrendszert.
alapvetoen szivelyesnek es tisztelettudonak tartom magam amikor atadom az etelt, de belul elegge forr a verem amikor annyiba se vesznek h visszakoszonjenek bazdmeg hanem kijonnek es flegman annyit kerdeznek h "mennyi lesz"


Hogy őszinte legyek ez mind egyéni szoc probléma, senkit nem érdekel, minden customer facing munkánál össze lehet ilyeneket szedni, ha kurvaanyázna a pincér mert már elege van az idiótákból akkor nem mennél vissza te se.

This post was edited by lehetrawen on May 7 2017 03:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1241324142415241624174765Next
Add Reply New Topic New Poll