Quote (beni @ Jul 21 2015 12:30am)
nekem joey jutott róla eszembe (no offence)
[persze mielőtt még lepisilte a fazont a kocsmában]
Quote (GoreKnight9 @ Jul 21 2015 08:19am)
amugy nekem is :DDD
Ebből is látszik, hogy egyikőtök sem ismer.

Van amúgy egy cimborám, aki nagyjából hasonlóan viselkedik.