Quote (sylke @ 7 Jun 2013 11:40)
szted ha csillagra képesek x százezret költeni, akkor majd pont ezekre nem fognak? xd
Marmint arra gondoltam, hogy aki pl vesz egy olyan 12,5k $-os packet az nem a 'jatszasert' veszi, hanem a keszitoket tamogatja. En 35 $-t koltottem PoE-re, tobbet nem fogok, pedig tobbet erdemelnenek meg ok, mint blizzard-d3, de nekem ettol fuggetlenul ennyit megert, ha nem is sok, akkor is. Aki meg ugy gondolja, hogy 'adakozik' nekik ekkora osszeget, mert megengedheti maganak, az is vegul is jol teszi, ha nem lennenek ilyenek, akkor nem biztos, hogy itt tartana a game, meg mindig a serverrel szenvednenek, nem lenne eleg ahhoz, hogy ezt a player mennyiseget elbirja, etc.
Quote (sylke @ 7 Jun 2013 11:40)
amugy az eternal rhoa meg a divine wpn effect elég yosh
Engem a petek idegesitenek, sztem ocsmanyok, es egyebkent is, csak felbaszna az agyam, hogy ott rohangal mellettem. : D
A wep effect viszont tenyleg nice.
This post was edited by Baleee on Jun 7 2013 03:44am