d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12402412422432443310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 7 2013 03:43am
Quote (sylke @ 7 Jun 2013 11:40)
szted ha csillagra képesek x százezret költeni, akkor majd pont ezekre nem fognak? xd


Marmint arra gondoltam, hogy aki pl vesz egy olyan 12,5k $-os packet az nem a 'jatszasert' veszi, hanem a keszitoket tamogatja. En 35 $-t koltottem PoE-re, tobbet nem fogok, pedig tobbet erdemelnenek meg ok, mint blizzard-d3, de nekem ettol fuggetlenul ennyit megert, ha nem is sok, akkor is. Aki meg ugy gondolja, hogy 'adakozik' nekik ekkora osszeget, mert megengedheti maganak, az is vegul is jol teszi, ha nem lennenek ilyenek, akkor nem biztos, hogy itt tartana a game, meg mindig a serverrel szenvednenek, nem lenne eleg ahhoz, hogy ezt a player mennyiseget elbirja, etc.

Quote (sylke @ 7 Jun 2013 11:40)
amugy az eternal rhoa meg a divine wpn effect elég yosh


Engem a petek idegesitenek, sztem ocsmanyok, es egyebkent is, csak felbaszna az agyam, hogy ott rohangal mellettem. : D

A wep effect viszont tenyleg nice.

This post was edited by Baleee on Jun 7 2013 03:44am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 7 2013 06:31am
vki engem is megtamogathatna 12500$vel, ha mar ilyen nagylelku.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 7 2013 07:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 7 Jun 2013 14:31)
vki engem is megtamogathatna 12500$vel, ha mar ilyen nagylelku.


Csinalj egy ilyen szintu jatekot es beszelhetunk rola. :3
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 7 2013 10:35am
patrik: fb witchet fogok kezdeni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 7 2013 11:58am
Quote (Baleee @ Jun 7 2013 03:58pm)
Csinalj egy ilyen szintu jatekot es beszelhetunk rola. :3


nem a jatek a lenyeg!
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 7 2013 12:11pm
ti akkor fent maradtok 3ig és toljátok?

Én sztem csak korán kelek majd.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 7 2013 12:11pm
Quote (iFeelAlone @ 7 Jun 2013 20:11)
ti akkor fent maradtok 3ig és toljátok?

Én sztem csak korán kelek majd.


Nop, en felkelek 3-ra. 8DDD


Bazdmeg.
Tele van labnyommal town, ez kurva idegesito. 8DDD Masreszt viszont abban a townban amiben vagyok, 4 ember wepjen van ethernal wep effect, okj.

This post was edited by Baleee on Jun 7 2013 12:13pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jun 7 2013 01:28pm
ma már 2 embert láttam ilyen repülő madaras cuccal

az 1,5k $os cuccok nem? :D




kiesett elsö exaltedem :drool:

This post was edited by apafej on Jun 7 2013 01:57pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,111.05
Jun 7 2013 04:03pm
most jo hulyet kerdezek de 2 honapja nem jatszottam. default meg hardcore mellett mi ez a masik 2 liga?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12402412422432443310Next
Add Reply New Topic New Poll