Quote (LindaPpP @ 29 Aug 2010 18:25)
Nekem sincs sokkal több fgm, és úgy olvastam 200-300fgből már egész jót kilehet hozni = ]
(Amúgy köszi az amus ajánlatot ^_^)
hát jah, de ha az ember jót akar akkor csak egy item kerül minimum annyiba, plusz még a jewelek is....az invi meg még1x annyi mint cuccok

kb az amazonom ami nlben most ki lett fosztva :S az csak a cuccok 2k + invi....
Zizi, erről jut eszembe volt nálam pár(6-8) sc-d, azok is odalettek :S :S