Quote (anyd @ May 4 2017 09:07pm)
Egy laptop képtelen megenni 3000 forintnyi áramot egy hónapban, de még 1000-et is
mesh olyan razerrel nyomja aminek csak a billentyuzetvilagatasat kwban merik
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2017 09:07pm)
hát 3k-t nem biztos hogy megér amúgy az egész. ezen kívül inkább az zavar hogy nem egyedül lakok itt, és nem akarom őket plusz költséggel terhelni azért mert én úgy hagyom a gépet egész napra
amúgy eladtam a sorc amut 3fgér ricsárdka))
NA NE!!!!!!!!!!
epits egy antennat amivel a HAARP sugarzasbol aramot csinalsz
gyikember/HR atalakito