d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1240824092410241124124765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 4 2017 02:05pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2017 09:50pm)
bekapcsolva hagytam mult honapban a gépet mert futtattam rajta d2 botot (lol, még mindig tolom ezt a szart) esténként meg nappal amikor melóztam. (csak funból mfelgettem 1 karival) kb ~10nap volt sztem, de max 15. most 3ezerrel több lett a villanyszámla :SSSSSSSSSSSSSSSSS

nem is tolom tovább ezt a szart


mondjuk most kiszámoltam és ez faszság, nem fogyaszt ennyi áramot egy notebook ha egész nap megy, valami más miatt lett magas a villanyszámla. lehet a főbérlő kavart valamit

tolom is tovább ezt a szart


3kval dragabb villanyszamlan aggodik wfltf
mint vlmi nyugdijas
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 4 2017 02:07pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2017 08:50pm)
bekapcsolva hagytam mult honapban a gépet mert futtattam rajta d2 botot (lol, még mindig tolom ezt a szart) esténként meg nappal amikor melóztam. (csak funból mfelgettem 1 karival) kb ~10nap volt sztem, de max 15. most 3ezerrel több lett a villanyszámla :SSSSSSSSSSSSSSSSS

nem is tolom tovább ezt a szart


mondjuk most kiszámoltam és ez faszság, nem fogyaszt ennyi áramot egy notebook ha egész nap megy, valami más miatt lett magas a villanyszámla. lehet a főbérlő kavart valamit

tolom is tovább ezt a szart


Egy laptop képtelen megenni 3000 forintnyi áramot egy hónapban, de még 1000-et is
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,154.56
May 4 2017 02:07pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 May 2017 21:50)
bekapcsolva hagytam mult honapban a gépet mert futtattam rajta d2 botot (lol, még mindig tolom ezt a szart) esténként meg nappal amikor melóztam. (csak funból mfelgettem 1 karival) kb ~10nap volt sztem, de max 15. most 3ezerrel több lett a villanyszámla :SSSSSSSSSSSSSSSSS

nem is tolom tovább ezt a szart


mondjuk most kiszámoltam és ez faszság, nem fogyaszt ennyi áramot egy notebook ha egész nap megy, valami más miatt lett magas a villanyszámla. lehet a főbérlő kavart valamit

tolom is tovább ezt a szart


Hozz be egy fazist a folyosorol
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2017 02:07pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 4 2017 09:05pm)
3kval dragabb villanyszamlan aggodik wfltf
mint vlmi nyugdijas


hát 3k-t nem biztos hogy megér amúgy az egész. ezen kívül inkább az zavar hogy nem egyedül lakok itt, és nem akarom őket plusz költséggel terhelni azért mert én úgy hagyom a gépet egész napra

amúgy eladtam a sorc amut 3fgér ricsárdka))

Quote (anyd @ May 4 2017 09:07pm)
Egy laptop képtelen megenni 3000 forintnyi áramot egy hónapban, de még 1000-et is



NA NE!!!!!!!!!!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 4 2017 02:08pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 4 2017 02:09pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 May 2017 21:27)
en most overwatchozok ugyis


nem lehet ingame uzenetet irni egymasnak ha jol latom
eleg jo cucc
mindenesetre befejeztem, irj pmet ha van hely vagy nemtom)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 4 2017 02:10pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2017 10:07pm)
hát 3k-t nem biztos hogy megér amúgy az egész. ezen kívül inkább az zavar hogy nem egyedül lakok itt, és nem akarom őket plusz költséggel terhelni azért mert én úgy hagyom a gépet egész napra

amúgy eladtam a sorc amut 3fgér ricsárdka))




NA NE!!!!!!!!!!


30 evesen d2zni lol)
ezert kar volt leszokni a tinderrol
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2017 02:10pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 4 2017 09:10pm)
30 evesen d2zni lol)
ezert kar volt leszokni a tinderrol


XDDDD
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 4 2017 02:12pm
Quote (anyd @ May 4 2017 09:07pm)
Egy laptop képtelen megenni 3000 forintnyi áramot egy hónapban, de még 1000-et is


mesh olyan razerrel nyomja aminek csak a billentyuzetvilagatasat kwban merik

Quote (BmA_BeMyAngel @ May 4 2017 09:07pm)
hát 3k-t nem biztos hogy megér amúgy az egész. ezen kívül inkább az zavar hogy nem egyedül lakok itt, és nem akarom őket plusz költséggel terhelni azért mert én úgy hagyom a gépet egész napra

amúgy eladtam a sorc amut 3fgér ricsárdka))

NA NE!!!!!!!!!!


epits egy antennat amivel a HAARP sugarzasbol aramot csinalsz

gyikember/HR atalakito
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 4 2017 02:13pm
Quote (TresholdOfUniverse @ May 4 2017 09:12pm)
mesh olyan razerrel nyomja aminek csak a billentyuzetvilagatasat kwban merik


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 4 2017 02:59pm
játszottunk ma vagy 15 quake championst, kettőt nyertünk XD!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240824092410241124124765Next
Add Reply New Topic New Poll