d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1240724082409241024114765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 4 2017 11:21am
Quote (TrollBoss @ 4 May 2017 13:38)
szánalmas


löl
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 4 2017 12:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 4 2017 06:21pm)
löl


gondoltam jönni fogsz te kis buzi ))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 4 2017 01:08pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 May 2017 19:10)
Ákosh vegyen fel quaken, kell egy negyedik ember aki hordoz minket


lål
nemtom milyen info kell bethesdas szar kliensben a baratta valashoz
meg eleg fos lesz ez a hetvege + jovohet suli szempontjabol, de par gamet talan majd tolhatunk valamikor a hetvegen
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 4 2017 01:09pm
Quote (SummertimeClothes @ May 4 2017 09:08pm)
lål
nemtom milyen info kell bethesdas szar kliensben a baratta valashoz
meg eleg fos lesz ez a hetvege + jovohet suli szempontjabol, de par gamet talan majd tolhatunk valamikor a hetvegen


ebbol par gamebol napi 4 ora quake lesz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 4 2017 01:23pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 May 2017 20:08)
lål
nemtom milyen info kell bethesdas szar kliensben a baratta valashoz
meg eleg fos lesz ez a hetvege + jovohet suli szempontjabol, de par gamet talan majd tolhatunk valamikor a hetvegen


oks, mondd meg / küldd el PM-ben a neved és felveszlek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 4 2017 01:25pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 May 2017 21:23)
oks, mondd meg / küldd el PM-ben a neved és felveszlek


summertc
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 4 2017 01:27pm
Quote (SummertimeClothes @ 4 May 2017 20:25)
summertc


most mondjuk televagyunk, de majd invitátollak ha lesz helyünk, szerintem holnap is nyomjuk
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 4 2017 01:27pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 May 2017 21:27)
most mondjuk televagyunk, de majd invitátollak ha lesz helyünk, szerintem holnap is nyomjuk


en most overwatchozok ugyis
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 4 2017 01:50pm
bekapcsolva hagytam mult honapban a gépet mert futtattam rajta d2 botot (lol, még mindig tolom ezt a szart) esténként meg nappal amikor melóztam. (csak funból mfelgettem 1 karival) kb ~10nap volt sztem, de max 15. most 3ezerrel több lett a villanyszámla :SSSSSSSSSSSSSSSSS

nem is tolom tovább ezt a szart


mondjuk most kiszámoltam és ez faszság, nem fogyaszt ennyi áramot egy notebook ha egész nap megy, valami más miatt lett magas a villanyszámla. lehet a főbérlő kavart valamit

tolom is tovább ezt a szart

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 4 2017 01:57pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240724082409241024114765Next
Add Reply New Topic New Poll