Quote (XxPiTyUkAxX @ May 2 2017 10:13pm)
are you a wizard
engem inkább az érdekel, hogy ezek az emberek miért fizetnek azért, hogy át legyenek baszva/hogy lehetnek ilyen hülyék? hihetetlen hogy egy ilyen "edzésre" bárki elmegy
hát ugy alapvetően a tanitványok szerintem elég jó kondiba vannak meg valoszinűleg tudnak normális támadásokat/védekezéseket, mindig csak 1-1 ilyen csi isten van v azt is ugy hivják oda dno, meg azt se tudom h ez csak a fehér nép butitása vagy ők ott actually érdekeltek ebben vagy elhiszik