wtf man

mikor abbahagytam 1 éve megvolt minden champ, pedig már akkor se igazán játszottam
aztán most hogy fel-fel nézek egyre többet, megint ilyen 10-15? champ hiányozhat össz vissz, pedig naponta 2-t 3-at nem játszom (sőt, több napot nem játszom mint igen)
runeokat is csak 1x kell megvenni
igazából ha most saccolok egyet akkor kb havonta kijön egy champ Csak a first win of the dayekből..
ja és a régi champek > all
ez már annyiszor bebizonyosodott az idők során, hogy csak na.. mikor mindenki cryolt régi időkben hogy hű w tier, etc.. bizonyos champekre
aztán beindult ez a FOTM dolog streameken,
és hirtelen jó lett az is -- patch nélkül