Quote (BmA_BeMyAngel @ May 2 2017 08:38am)
Nagyon jo lenne ha igy lenne, de mint diplomas epuletgepesz mernok ur úgy gondolom hogy inkabb az emberek altal leadott ho miatt melegszik fel a szerelveny. Foleg hogy nem szokott meleg lenni a peronok mellett, pedig ha az alagút meleg lenne akkor a peron mellett is meleg lenne szerintem. De meglatjuk majd, remelem neked lesz igazad!
A régi orosz szerelvények fékezésnél nem termelik vissza az energiát, hanem hőként adják le. A BKV elmondása alapján az oroszok japán aszinkoronos motort szereltek a kocsikba az eredetileg tervezett egyenáramú vontatómotor helyett, ami visszatáplál, azaz a hőenergia nem felszabadul, hanem felhasználódik.