d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1240224032404240524064765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 1 2017 09:22pm
Quote (MarcusD @ May 2 2017 12:53am)
hlep (windows 8)

be lehet állítani hogy a háttérképem, és a bejelentkezés-képernyő (mielőtt belépnél a profilodba jelszóval etc) két különböző kép legyen?


irigylem a problémáid
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 1 2017 10:22pm
Quote (MarcusD @ May 1 2017 11:53pm)
hlep (windows 8)

be lehet állítani hogy a háttérképem, és a bejelentkezés-képernyő (mielőtt belépnél a profilodba jelszóval etc) két különböző kép legyen?



vigyázz mert ha képeket cserelsz windows8 alatt akkor elveszited a gyári garanciát illetve AIDSes is leszel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 2 2017 12:42am
Ez a felujitott 3as metro egy kibaszott szauna bazmeg uristen. Koszi orban, ty putyin
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2017 01:17am
Quote (MarcusD @ May 2 2017 12:53am)
hlep (windows 8)

be lehet állítani hogy a háttérképem, és a bejelentkezés-képernyő (mielőtt belépnél a profilodba jelszóval etc) két különböző kép legyen?


első lépés: ne használj windows 8-at

de most komolyan, annál CSAK a vista szarabb

win 7, win 8.1, de még a 10 is jobb nála
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 2 2017 01:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 2 2017 07:42am)
Ez a felujitott 3as metro egy kibaszott szauna bazmeg uristen. Koszi orban, ty putyin


Ez jórészt a régi szerelvények masszív hőtermelése miatt van. Mivel jelenleg csak egy felújított szerelvény közlekedik a vonalon, túl sokat nem változtat az alagút hőmérsékletén. Elvileg érezhetően jobb lesz a helyzet, ha a komplett kocsiparkot lecserélik a felújítottakra.

Ettől függetlenül amúgy én sem értem, miért kellett az oroszoktól vásárolni, mikor kaptunk jobb ajánlatot is...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 2 2017 01:32am
Quote (-joey- @ May 2 2017 08:28am)
Ez jórészt a régi szerelvények masszív hőtermelése miatt van. Mivel jelenleg csak egy felújított szerelvény közlekedik a vonalon, túl sokat nem változtat az alagút hőmérsékletén. Elvileg érezhetően jobb lesz a helyzet, ha a komplett kocsiparkot lecserélik a felújítottakra.

Ettől függetlenül amúgy én sem értem, miért kellett az oroszoktól vásárolni, mikor kaptunk jobb ajánlatot is...


Szerintem pure politika, egy büdös érv sincs az oroszok mellett. Ennyi pénzért kaphattunk volna újat is. Ha a franciák mellett döntünk akkor nehezebb lett volna hónapokig azon lovagolni, hogy az alstrom beszerzés volt magyarország legnagyobb korrupciós botránya. Volt másra is lehetőség?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 2 2017 01:38am
Quote (-joey- @ May 2 2017 08:28am)
Ez jórészt a régi szerelvények masszív hőtermelése miatt van. Mivel jelenleg csak egy felújított szerelvény közlekedik a vonalon, túl sokat nem változtat az alagút hőmérsékletén. Elvileg érezhetően jobb lesz a helyzet, ha a komplett kocsiparkot lecserélik a felújítottakra.

Ettől függetlenül amúgy én sem értem, miért kellett az oroszoktól vásárolni, mikor kaptunk jobb ajánlatot is...


Nagyon jo lenne ha igy lenne, de mint diplomas epuletgepesz mernok ur úgy gondolom hogy inkabb az emberek altal leadott ho miatt melegszik fel a szerelveny. Foleg hogy nem szokott meleg lenni a peronok mellett, pedig ha az alagút meleg lenne akkor a peron mellett is meleg lenne szerintem. De meglatjuk majd, remelem neked lesz igazad!
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 2 2017 01:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 2 2017 08:38am)
Nagyon jo lenne ha igy lenne, de mint diplomas epuletgepesz mernok ur úgy gondolom hogy inkabb az emberek altal leadott ho miatt melegszik fel a szerelveny. Foleg hogy nem szokott meleg lenni a peronok mellett, pedig ha az alagút meleg lenne akkor a peron mellett is meleg lenne szerintem. De meglatjuk majd, remelem neked lesz igazad!


A régi orosz szerelvények fékezésnél nem termelik vissza az energiát, hanem hőként adják le. A BKV elmondása alapján az oroszok japán aszinkoronos motort szereltek a kocsikba az eredetileg tervezett egyenáramú vontatómotor helyett, ami visszatáplál, azaz a hőenergia nem felszabadul, hanem felhasználódik.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 2 2017 03:05am
Quote (-joey- @ May 2 2017 08:48am)
A régi orosz szerelvények fékezésnél nem termelik vissza az energiát, hanem hőként adják le. A BKV elmondása alapján az oroszok japán aszinkoronos motort szereltek a kocsikba az eredetileg tervezett egyenáramú vontatómotor helyett, ami visszatáplál, azaz a hőenergia nem felszabadul, hanem felhasználódik.


Vágom, de sajnos a régi szerelvények nem csak emiatt voltak melegek, hanem a légkondi hiánya miatt is. Persze a fékek ráraknak még 3-5 fokot a 30 fokra ami amúgy van benne
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 2 2017 03:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 2 2017 10:05am)
Vágom, de sajnos a régi szerelvények nem csak emiatt voltak melegek, hanem a légkondi hiánya miatt is. Persze a fékek ráraknak még 3-5 fokot a 30 fokra ami amúgy van benne


A moszkvai metron nincs meleg, valoszinuleg tul sok libsit meg meleget engedunk fel rajuk.

Szebb jovot!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240224032404240524064765Next
Add Reply New Topic New Poll