Quote (jarabekg @ 29 May 2013 23:54)
arról hogy 2 hetente fossák ki magukból az új herokat, amik mivel tudatosan bele vannak tervezve a mostani metaba sokkal jobbak mint a regiek, es anynibe kerulnek hogy en ket het alatt ki sem tudom farmolni mert nem jatszok annyit, arrol beszelek
es akkor vegyel neki runepafet meg runakat meg anyamkinjat
ahelyett, hogy 6 hetente kiadnanak egy uj herot, es akkor talan balanszos lenne a jatek, es nem kellene rpt kolteni hosokre
wtf man

mikor abbahagytam 1 éve megvolt minden champ, pedig már akkor se igazán játszottam
aztán most hogy fel-fel nézek egyre többet, megint ilyen 10-15? champ hiányozhat össz vissz, pedig naponta 2-t 3-at nem játszom (sőt, több napot nem játszom mint igen)
runeokat is csak 1x kell megvenni
igazából ha most saccolok egyet akkor kb havonta kijön egy champ Csak a first win of the dayekből..
ja és a régi champek > all
ez már annyiszor bebizonyosodott az idők során, hogy csak na.. mikor mindenki cryolt régi időkben hogy hű w tier, etc.. bizonyos champekre
aztán beindult ez a FOTM dolog streameken, és hirtelen jó lett az is -- patch nélkül
This post was edited by Anarkin on May 29 2013 04:06pm