d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1240224032404240524064303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 02:30pm
Quote (xGurke @ May 29 2013 08:34pm)
toltam egy blue ezrealt
úristen de op ez a fos, nem tudom miért nem nerfelték még


nem tud pusholni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 03:04pm
Quote (RRC @ May 29 2013 09:43pm)


régen sokkal jobb game volt, pedig en is egesz keson kezdtem el jatszani (de mar akkor is jobb volt)

nagyon keves uj dolog tetszik, mondjuk peldaul a spectator mode kurvajo, dominion meg aram eleg fun, DE

geciidegesito a renegteg nagyon szar graphic rework, foleg azok amikben csak siman atveszik az azsiai stylet, arrol nem is beszelve hogy fossak ki magukbol az imba uj champeket kethetente, hogy fenntartsak a pay to win rendszert :<
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 03:35pm
Quote (jarabekg @ May 29 2013 09:04pm)
régen sokkal jobb game volt, pedig en is egesz keson kezdtem el jatszani (de mar akkor is jobb volt)

nagyon keves uj dolog tetszik, mondjuk peldaul a spectator mode kurvajo, dominion meg aram eleg fun, DE

geciidegesito a renegteg nagyon szar graphic rework, foleg azok amikben csak siman atveszik az azsiai stylet, arrol nem is beszelve hogy fossak ki magukbol az imba uj champeket kethetente, hogy fenntartsak a pay to win rendszert :<


pay to win?
te miről beszélsz?

This post was edited by xGurke on May 29 2013 03:36pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 03:37pm
Quote (jarabekg @ May 29 2013 08:30pm)
nem tud pusholni


mit nem tud pusholni
wtf jara, hülyeségeket beszélsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 03:54pm
Quote (xGurke @ May 29 2013 10:35pm)
pay to win?
te miről beszélsz?


arról hogy 2 hetente fossák ki magukból az új herokat, amik mivel tudatosan bele vannak tervezve a mostani metaba sokkal jobbak mint a regiek, es anynibe kerulnek hogy en ket het alatt ki sem tudom farmolni mert nem jatszok annyit, arrol beszelek

es akkor vegyel neki runepafet meg runakat meg anyamkinjat

ahelyett, hogy 6 hetente kiadnanak egy uj herot, es akkor talan balanszos lenne a jatek, es nem kellene rpt kolteni hosokre
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 04:02pm
Quote (jarabekg @ May 29 2013 09:54pm)
arról hogy 2 hetente fossák ki magukból az új herokat, amik mivel tudatosan bele vannak tervezve a mostani metaba sokkal jobbak mint a regiek, es anynibe kerulnek hogy en ket het alatt ki sem tudom farmolni mert nem jatszok annyit, arrol beszelek

es akkor vegyel neki runepafet meg runakat meg anyamkinjat

ahelyett, hogy 6 hetente kiadnanak egy uj herot, es akkor talan balanszos lenne a jatek, es nem kellene rpt kolteni hosokre


tudod mi az a pay to win?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2013 04:03pm
Quote (jarabekg @ 29 May 2013 23:54)
arról hogy 2 hetente fossák ki magukból az új herokat, amik mivel tudatosan bele vannak tervezve a mostani metaba sokkal jobbak mint a regiek, es anynibe kerulnek hogy en ket het alatt ki sem tudom farmolni mert nem jatszok annyit, arrol beszelek

es akkor vegyel neki runepafet meg runakat meg anyamkinjat

ahelyett, hogy 6 hetente kiadnanak egy uj herot, es akkor talan balanszos lenne a jatek, es nem kellene rpt kolteni hosokre


wtf man :D

mikor abbahagytam 1 éve megvolt minden champ, pedig már akkor se igazán játszottam

aztán most hogy fel-fel nézek egyre többet, megint ilyen 10-15? champ hiányozhat össz vissz, pedig naponta 2-t 3-at nem játszom (sőt, több napot nem játszom mint igen)

runeokat is csak 1x kell megvenni

igazából ha most saccolok egyet akkor kb havonta kijön egy champ Csak a first win of the dayekből..


ja és a régi champek > all

ez már annyiszor bebizonyosodott az idők során, hogy csak na.. mikor mindenki cryolt régi időkben hogy hű w tier, etc.. bizonyos champekre
aztán beindult ez a FOTM dolog streameken, és hirtelen jó lett az is -- patch nélkül

This post was edited by Anarkin on May 29 2013 04:06pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 29 2013 04:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240224032404240524064303Next
Add Reply New Topic New Poll