d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1240124022403240424054765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 1 2017 02:48pm
Quote (Taszilo.^ @ May 1 2017 10:36pm)
jatszik vki playerunknownnal?
nezegetem twitchen en tok jo koncepciof


h1z1 ezek mert ugytünik szar a vidikarim playerunknownak és vannak fps laggjaim 180-as ugrásnál etc az meg nem előnyös egy fpsnél
de megvan, ma pld toltuk tacsinál
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 1 2017 02:55pm
Quote (cowding @ May 1 2017 09:48pm)
h1z1 ezek mert ugytünik szar a vidikarim playerunknownak és vannak fps laggjaim 180-as ugrásnál etc az meg nem előnyös egy fpsnél
de megvan, ma pld toltuk tacsinál


na es neked hogy tetszik?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 1 2017 03:03pm
Quote (Taszilo.^ @ May 1 2017 10:55pm)
na es neked hogy tetszik?


hát én imádom, h1z1 kicsit a leegyszerűsitett változata meg régebbi battle royal mint a pubg
twitchen én is az utobbit nézem mostanában meg a legtöbb nagy streamer átment arra, szebb grafika, fegyó modositások amik kurva sok lehetőséget visznek a játékba, fairabb kezdés ( h1z1 ben random ledob v hol ernyővel de ha van egy netlaggod és egy 5 seccel tovább töltesz már hátrányban vagy) etc szóval iso jobb vidikártya tbh

(nem olyan újkeletű a dolog, h1z1 már vagy fél éve megvan talán meg előtte az ilyen dayZ meg arma2 modok is átmentek ebbe az irányba h scavenge -> pvp mintsem h scavenge -> fosszar AI zombik ellen pve)

This post was edited by cowding on May 1 2017 03:04pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 1 2017 03:06pm
Quote (cowding @ May 1 2017 10:03pm)
hát én imádom, h1z1 kicsit a leegyszerűsitett változata meg régebbi battle royal mint a pubg
twitchen én is az utobbit nézem mostanában meg a legtöbb nagy streamer átment arra, szebb grafika, fegyó modositások amik kurva sok lehetőséget visznek a játékba, fairabb kezdés ( h1z1 ben random ledob v hol ernyővel de ha van egy netlaggod és egy 5 seccel tovább töltesz már hátrányban vagy) etc szóval iso jobb vidikártya tbh

(nem olyan újkeletű a dolog, h1z1 már vagy fél éve megvan talán meg előtte az ilyen dayZ meg arma2 modok is átmentek ebbe az irányba h scavenge -> pvp mintsem h scavenge -> fosszar AI zombik ellen pve)


meddig tart ezekben a játékokban egy game?
láttam pár részletet belőlük aztan amikor lelőtték a gyereket és megláttam hogy a 200. helyen végzett akkor kicsit elgondolkodtam.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 1 2017 03:09pm
Quote (lacketto @ May 1 2017 11:06pm)
meddig tart ezekben a játékokban egy game?
láttam pár részletet belőlük aztan amikor lelőtték a gyereket és megláttam hogy a 200. helyen végzett akkor kicsit elgondolkodtam.


fél óránál még nem volt hosszabb meccsem és ilyen top 3 top 30 közt vagyok általában 150 körülböl
(h1z1 ben ilyen 150-170 a kezdő létszám, pbgben ilyen 100 körül láttam de gondolom sokmindentöl függ)

This post was edited by cowding on May 1 2017 03:10pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 1 2017 03:20pm
Quote (cowding @ May 1 2017 10:09pm)
fél óránál még nem volt hosszabb meccsem és ilyen top 3 top 30 közt vagyok általában 150 körülböl
(h1z1 ben ilyen 150-170 a kezdő létszám, pbgben ilyen 100 körül láttam de gondolom sokmindentöl függ)


sacrielt szoktam nezni, ot meg dayz-ben kezdtem el kovetni

am ha jol gondolom 100 a max player, de van hogy kevesebb
legalabbis 4-es squadban meg nem lattam olyat, hogy tobbet lettek volna 100-nal, de tobbnyire annyian sincsenek
es igen, egy full kor elejetol a vegeig kb 25-30 perc, most nyertek meg egy kort :~)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 1 2017 03:24pm
Quote (Taszilo.^ @ May 1 2017 11:20pm)
sacrielt szoktam nezni, ot meg dayz-ben kezdtem el kovetni

am ha jol gondolom 100 a max player, de van hogy kevesebb
legalabbis 4-es squadban meg nem lattam olyat, hogy tobbet lettek volna 100-nal, de tobbnyire annyian sincsenek
es igen, egy full kor elejetol a vegeig kb 25-30 perc, most nyertek meg egy kort :~)


ninjat szoktam nézni mert kurva jól tolja és értelmes emberekkel szokott duozni/squadolni, még h1z1nél kezdtem el nézni
még 1 csaj meg 1 srác h1z1 streamer van akik normálisak és jól játszanak de őket ritkábban nézem
sajnos most elég nagy a hype és mindenki tolja dotatol osu streamerekig, van h pawny az egyik legnézettebb twitchen és miközben sokan hatelik nekem ugy alapbol sok bajom nincs vele de hogy ehez a játékhoz köze nincs az biztos :D


közbe megnéztem h h1z1ben 150 a max és 100 a minimum kezdő létszám, pubg-ben nem találtam infot

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 1 2017 05:30pm
ja hogy az oxygen not includedet a don't starvosok csinálják
akkor azért ilyen gecijó
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 1 2017 05:39pm
Quote (cowding @ May 2 2017 01:30am)
ja hogy az oxygen not includedet a don't starvosok csinálják
akkor azért ilyen gecijó


:drool:
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 1 2017 05:53pm
hlep (windows 8)

be lehet állítani hogy a háttérképem, és a bejelentkezés-képernyő (mielőtt belépnél a profilodba jelszóval etc) két különböző kép legyen?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240124022403240424054765Next
Add Reply New Topic New Poll