d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1240024012402240324044303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 28 2013 02:17pm
Quote (lacketto @ May 28 2013 08:36pm)
nem akarom tudni milyen lehetett a többi gamed ha ez volt a legjobb




:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


mr megszakértem a dolgokat
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 28 2013 02:37pm
Quote (anyd @ 28 May 2013 21:42)
rrcvel duozok :c

http://4.ii.gl/27SyNb.png


feedelned kéne, h legyen benne kihívás

btw első aram gamem nida-val, godlike gg wp :D
tudom, h OP, de még én is az voltam vele

This post was edited by zsansaccount on May 28 2013 02:38pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2013 03:15pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 28 2013 05:15pm
that renekton build : d
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 28 2013 05:21pm
Quote (jarabekg @ May 29 2013 12:15am)
that renekton build : d


mirin?
Member
Posts: 2,754
Joined: Oct 17 2011
Gold: 1,095.00
May 28 2013 11:30pm
Quote (jarabekg @ May 29 2013 01:15am)
that renekton build : d


boots op
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2013 12:23am
Quote (kopasz007 @ May 29 2013 06:30am)
boots op


annyira noobok ellen voltunk hogy kisérletezgettem, a spirit of the elder lizard mocskosul jo item rá pl már early is
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2013 01:20am


normal/10

ja és lose ofc, senkit nem érdekelt a vayne lol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 29 2013 01:55am
Quote (anyd @ May 29 2013 08:20am)
http://1.ii.gl/MZ7qv3.png

normal/10

ja és lose ofc, senkit nem érdekelt a vayne lol


ezek a renekton buildek igencsak csörgetik a jácintjaimat
Quote (anyd @ May 29 2013 07:23am)
annyira noobok ellen voltunk hogy kisérletezgettem, a spirit of the elder lizard mocskosul jo item rá pl már early is


fontos, mert renektonnak nem nagyon van early manája, kell a regen

This post was edited by jarabekg on May 29 2013 01:57am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2013 03:12am
Quote (anyd @ 29 May 2013 09:20)
http://1.ii.gl/MZ7qv3.png

normal/10

ja és lose ofc, senkit nem érdekelt a vayne lol


ahogy nem együtt játszunk :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1240024012402240324044303Next
Add Reply New Topic New Poll