d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1239240241242243473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 31 2021 04:39pm
Szuper, koszi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 1 2021 01:54am


50% damred mellett szépen 1-hitelt Mefi.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 1 2021 02:03am
Quote (-joey- @ 1 Nov 2021 08:54)
https://i.imgur.com/gstlXh4.jpg

50% damred mellett szépen 1-hitelt Mefi.


rest in rip
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 1 2021 02:14am
Quote (-joey- @ Nov 1 2021 08:54am)
https://i.imgur.com/gstlXh4.jpg

50% damred mellett szépen 1-hitelt Mefi.


Resek 75? Az ugy kemeny pl1en
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 1 2021 02:28am
Quote (Vismajor @ Nov 1 2021 09:14am)
Resek 75? Az ugy kemeny pl1en


Melee hit volt.

Aurát nem láttam alatta, Council nem volt a közelben.

~215 köröl van a melee damja. Ha critel, akkor ~430.

Ha bekaptam egy ampot, amit nem vettem észre, akkor +50-ről -50 lesz a damage resitem, így critelt volna 645-öt.

Sehogy nem jön ki így a matek.

Marad az, hogy mégis kapott aurát, mondjuk egy packból a láda mellett. Lvl 86 mob 14-es Might aurát ad, az +170% damage. Így már tud 720-at critelni. Kb ennyi HP-m volt. Ha a blow damage nagyobb, mint a HP-d, akkor nem veszi figyelembe a resistjeidet, hanem egyből meghalsz.

Tanulság: ~720 alatti HP nem elég Hell Mefihez.

This post was edited by -joey- on Nov 1 2021 02:29am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 1 2021 04:54am
Gondolkodom a vasarlason, vannak mar jo segedszoftverek Patrik? :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 1 2021 05:14am
Quote (fleSs @ Nov 1 2021 11:54am)
Gondolkodom a vasarlason, vannak mar jo segedszoftverek Patrik? :D


nagyon jó barátok még nincsenek meg bannolnak is egész rendesen de azért lehet találni
mh-t leszarják az van dögivel
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 1 2021 05:22am
Az árak is szépen mennek le, úgyhogy már nincs olyan messze, hogy ez a játék is szét legyen baszva, mint a classic D2.

Mindenkinek jó botozást kívánok! :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2021 05:41am
Quote (-joey- @ 1 Nov 2021 12:22)
Az árak is szépen mennek le, úgyhogy már nincs olyan messze, hogy ez a játék is szét legyen baszva, mint a classic D2.

Mindenkinek jó botozást kívánok! :)


scben nem ezt tapasztalom

enit 6.3ert vettem, amikor volt a nagy panik, de azota felment es jo ideje 4.2-4.4 egy ber; unid infyt 2 napja 9250ert kaptam csak meg

az ohm amit eladtam 1ert is most 1200

--
amugy rip :( sajnalom

This post was edited by Anarkin on Nov 1 2021 05:42am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 1 2021 05:45am
Quote (-joey- @ Nov 1 2021 12:22pm)
Az árak is szépen mennek le, úgyhogy már nincs olyan messze, hogy ez a játék is szét legyen baszva, mint a classic D2.

Mindenkinek jó botozást kívánok! :)


ty
rmt meg botozás kéz a kézben jár és ahogy látom a trade azért megy, hol a határ a játék szétbaszásába? 100 accrol walkolni, multiboxal farmolni belefér?
én speciel amit saját szakállon botoltam semmit nem adtam el csak a többi karimat geareltem + élvezem nézni a kodot/ahogy müködik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239240241242243473Next
Add Reply New Topic New Poll