Quote (iFeelAlone @ Jan 17 2015 03:59pm)
Az, hogy volt ősrobbanás kb olyan tény, mint hogy a Föld kering a Nap körül. És nem mondja azt, hogy a semmi robbant fel.
Nem mindig volt tény, hogy a Föld a Nap körül kering.
Nem a semmi robbant fel, igazad van, hanem valami? Erre vagyok kíváncsi, hogy az a valami miből lett, mert ha Isten nem létezhetett öröktől fogva, akkor az anyagi világ legkisebb elemei sem lehettek csak úgy.
Így vagy úgy mindkét oldal eljut egy pontig, amit már nem tud magyarázni. Innentől kezdve teljesen felesleges a tudomány vs vallás teremtésmagyarázat, azt preferálod, amelyiket akarod.