d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1232425262741Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 11:26am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 18:21)
Minek?

Hogy bebizonyitsd nekik, hogy kepes vagy onallo eletre.

Mert oke hogy most csak 20k minuszban vagy neha, de ha beleszamolnank a kajat amit otthonrol hordasz, az alberletet, a rezsit, es egyeb jarulekos koltsegeket akkor 70k (?) is lenne az.

Tehat meg nem nottel fel, nem tudsz tovabblepni, pedig mar ideje lenne.

no offense, csak az ilyen kenyelmes elet neha egeszsegtelen eredmenyeket tud produkalni (senee)


Értem amit mondasz. Meg jogos persze.
Nem akarok mindig itthon elni. De most meg jo.
Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 12 2014 11:29am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 19:26)
Értem amit mondasz. Meg jogos persze.
Nem akarok mindig itthon elni. De most meg jo.
Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^


nekemis adhatnál egy tavat
teleraknám békákkal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 11:31am
Quote (dihep @ Oct 12 2014 05:29pm)
nekemis adhatnál egy tavat
teleraknám békákkal


:XD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 11:31am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 18:26)
Értem amit mondasz. Meg jogos persze.
Nem akarok mindig itthon elni. De most meg jo.
Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^


Ha a segged ala raknak egy vallalkozast, amibol te az eleted vegeig meg tudsz elni, hat legyen.

De akkor legyen meg benned az elhatarozas, hogy nem kersz mar otthonrol kis kiegeszitest erre arra.

Meg akkor is ha igy nem tudsz a haveroknak 10k-ert sort venni.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 12 2014 11:32am
Quote (Senee @ 12 Oct 2014 19:31)
:XD


most miért, az tök cuki álat
brekeg egész nap azt szarik a világra, szeretnék így élni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 11:33am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 19:26)
Értem amit mondasz. Meg jogos persze.
Nem akarok mindig itthon elni. De most meg jo.
Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^


Szerintem nem azzal van a problema, hogy segged ala rakjak, ez egy jo dolog, ha valaki megengedheti maganak, hogy az utodai jobb korulmenyek kozt startoljanak, min ahogy neki kellett, szerintem itt azon van a hhangsuly, hogy aztan azt biztosan sikeresen kezeld es ne csak feleld a vagyont, mert azzal is szamolnod kell, hogy ha mar szuleid nem lesznek, akkor is sikeresen kell mukodtetned.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2014 11:57am
voltam reggel fél nyolckor

mint kiderült lejárt a személyim, de jogsival tudtam szavazni))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 12:30pm
Azert bazdmeg, hogy ennyire typosan rakjon ki HVG egy postot a valasztasi percrol percre rovatban....

Pusztai Erzsébet (MoMa): Nincs konfliktus Falussal

Pusztai Erzsébet, a MoMa elnökségi tagja a hvg.hu-nak elmondta, hogy azámukra a választás tétje az volt, hogy fiatal pártként főpolgármester-jelöltetindthassanak és minél több vidéki városban legyen polgármeszer-jelöltjük. A MoMa legjobban persze Bokros Lajos szereplésére koncentrál, de annak is örülnek, hogy Pécsen is tudtak polgármestert indítani.

Elmondása szerint nincs konfliktus a visszalépő Falus Ferenccel, akivel a jövőben is együtt szeretnének dolgozni. A kampányban is szórólapoztak együtt, és most is eljön az eredményváróra.


///////////////////


Kozben nem hivatalos elso szamlalos eredmeny van arrol nalunk valoszinuleg kit valasztottak polgarmesternek. A legnagyobb nyomorult faszkalapot, aki zsebbol adott a ciganyoknak, ha odamentek hozza.. 'segelyt'... Emellett ilyen failok voltak, hogy free osztogatott penzeket nem huzott be a falu fejlodese erdekeben, ilyen, hogy elo csapadektarozot szaraz csapadektarozonak olvasta es ilyen nem kell a falunak. Vicc.. Szanalmas.

Most mar kurvara remelem nem valasztanak meg, ha ez igy true....

This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 12:31pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 12 2014 12:32pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 12:33pm
Quote (lacketto @ Oct 12 2014 06:32pm)
https://31.media.tumblr.com/02f50db3472bf7ced34af0dffc375e44/tumblr_ndc2uy5ahk1r60qv1o1_500.jpg


10/10
na jó, 9/10, mert a háttér lehetne narancssárgább

This post was edited by xGurke on Oct 12 2014 12:36pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262741Next
Add Reply New Topic New Poll