Quote (josheide @ 12 Oct 2014 18:21)
Minek?
Hogy bebizonyitsd nekik, hogy kepes vagy onallo eletre.
Mert oke hogy most csak 20k minuszban vagy neha, de ha beleszamolnank a kajat amit otthonrol hordasz, az alberletet, a rezsit, es egyeb jarulekos koltsegeket akkor 70k (?) is lenne az.
Tehat meg nem nottel fel, nem tudsz tovabblepni, pedig mar ideje lenne.
no offense, csak az ilyen kenyelmes elet neha egeszsegtelen eredmenyeket tud produkalni (senee)
Értem amit mondasz. Meg jogos persze.
Nem akarok mindig itthon elni. De most meg jo.
Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^