d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1232425262743Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:53am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:49pm)
3 sec alatt jött a reply, direkt néztem az időket, mellesleg én normálisan kérdewztem tőled, te nem voltál képes válaszolni...

örülök, hogy ilyen komoly életed van, hogy egyetemi gyakorlat alatt scriptet írsz, hogy válaszolgass egy random usernek :)


hidd el, hogy lenne annyi eszem, hogy random timeout lenne a postok között
azt felejted el, hogy te ugyan úgy itt vagy és vergődsz reggeltől estig
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 06:53am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:51pm)
ty gurke

bár én is ilyen okos felnőtt lennék majd egyszer, mint ő


hány éves is vagy amugy? ~16ra emlékszem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2014 06:55am
17 évesen délben még nem postolgattam jspre, inkább a suliban ültem
vaneknak még erre is van ideje
hogyan csinálja
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:56am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:53pm)
hidd el, hogy lenne annyi eszem, hogy random timeout lenne a postok között
azt felejted el, hogy te ugyan úgy itt vagy és vergődsz reggeltől estig


csodálom, hogy nem vetted még észre, hogy vergődés csak akkor van, amikor te vagy cpt vagy fej barátod elkezd rám flamelni

de nyilván felesleges ilyen nyilvánvaló dolgokat magyaráznom, egy olyan komoly egyetemistának, mint amilyen te vagy, 30 éves felnőtt embereknek meg pláne

de srsly, cpt-t még meg is értem, a 18 évével, de ti ketten már szánalmasak vagytok

és főleg az szánalmas, hogy saját magadnak tolod a high-fivet, hogy mekkora baiter vagy, közben meg x évvel vagy idősebb, mint én, és lehet, hogy neked kellene komolyabban viselkedni :D

nem mintha bármi értelmes választ várnék tőled, ezt csak amolyan önigazolásnak írtam
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 06:57am
Quote (sylke @ Oct 9 2014 12:55pm)
17 évesen délben még nem postolgattam jspre, inkább a suliban ültem
vaneknak még erre is van ideje
hogyan csinálja


pont ezt akartam kérdezni tole, h neki nincs ilyenkor suli?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:57am
Quote (AngryBug @ Oct 9 2014 01:53pm)
hány éves is vagy amugy? ~16ra emlékszem


17 múltam augusztusban...

Quote (sylke @ Oct 9 2014 01:55pm)
17 évesen délben még nem postolgattam jspre, inkább a suliban ültem
vaneknak még erre is van ideje
hogyan csinálja


nem tudom hány éves vagy, de nálunk alap, hogy mindenki okostelefonnal meg tablettel jár, a tanár meg leszarja, ha amúgy a tanulmányi eredményt nem rontja le az órán való netezés... meg nyilván nem az első padban az asztalra kibaszva csinálom

erre varrjál gombot töki
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:59am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:57)
17 múltam augusztusban...



nem tudom hány éves vagy, de nálunk alap, hogy mindenki okostelefonnal meg tablettel jár, a tanár meg leszarja, ha amúgy a tanulmányi eredményt nem rontja le az órán való netezés... meg nyilván nem az első padban az asztalra kibaszva csinálom

erre varrjál gombot töki



Mindjart postolok errol ket tanulmanyt csak erjrk be...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:59am
Quote (josheide @ Oct 9 2014 01:59pm)
Mindjart postolok errol ket tanulmanyt csak erjrk be...


megmondom őszintén szívesebben olvasom, mint gurkét, szóval hajrá
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:00am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:57pm)
nem tudom hány éves vagy, de nálunk alap, hogy mindenki okostelefonnal meg tablettel jár, a tanár meg leszarja, ha amúgy a tanulmányi eredményt nem rontja le az órán való netezés... meg nyilván nem az első padban az asztalra kibaszva csinálom

erre varrjál gombot töki


no offense tenyleg, de te ezt normalisnak tartod? csakmert úgy mondod mintha most neki kéne kellemetlenül éreznie magát :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 9 2014 07:01am
Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 13:49)
3 sec alatt jött a reply, direkt néztem az időket, mellesleg én normálisan kérdeztem tőled, te nem voltál képes válaszolni...

örülök, hogy ilyen komoly életed van, hogy egyetemi gyakorlat alatt scriptet írsz, hogy válaszolgass egy random usernek :)


az ilyenek fognak egy tonna pénzt keresni
mindent megcsinálnak amihez kedvük támad
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262743Next
Add Reply New Topic New Poll