Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:53pm)
hidd el, hogy lenne annyi eszem, hogy random timeout lenne a postok között
azt felejted el, hogy te ugyan úgy itt vagy és vergődsz reggeltől estig
csodálom, hogy nem vetted még észre, hogy vergődés csak akkor van, amikor te vagy cpt vagy fej barátod elkezd rám flamelni
de nyilván felesleges ilyen nyilvánvaló dolgokat magyaráznom, egy olyan komoly egyetemistának, mint amilyen te vagy, 30 éves felnőtt embereknek meg pláne
de srsly, cpt-t még meg is értem, a 18 évével, de ti ketten már szánalmasak vagytok
és főleg az szánalmas, hogy saját magadnak tolod a high-fivet, hogy mekkora baiter vagy, közben meg x évvel vagy idősebb, mint én, és lehet, hogy neked kellene komolyabban viselkedni

nem mintha bármi értelmes választ várnék tőled, ezt csak amolyan önigazolásnak írtam