d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1232425262779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 01:29pm
Quote (tevetavamultija @ 19 Sep 2014 21:25)
ense)))


Láttalak egyszer és elég visszahúzódó voltál, amíg nem kezdtél el inni.
Még mindig ilyen kuka vagy alapból?
Mert a szád akkor is ekkora volt már a fórumon.
Még janouék bátorítottak téged, meg próbáltak kezdeni veled valamit.

Mire berúgtál mondjuk már eljöttem, mert fájt a fogam (másnap ki is húzták, begyulladt).
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 01:30pm
Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:23)
En egy kortyot nem iszok nelkuled.


Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:25)
ha ennyire szeretnéd megvárunk az ivással
addig csak blázolunk akkor hehe))


Vagy majd csinálunk valami más sörözést. Úgysem érdekel mindenki a subról.

Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:27)
Meg max kiverjuk egymasnak ( no homo )


Csak arra beugrom én is, persze no homo.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:32pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:30)
Vagy majd csinálunk valami más sörözést. Úgysem érdekel mindenki a subról.



Csak arra beugrom én is, persze no homo.


akár, én 24/7 fent vagyok bp-n, meg joshi is most
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2014 01:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 20:32)
akár, én 24/7 fent vagyok bp-n, meg joshi is most


Ja pl most is ott vagyunk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 19 2014 01:33pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 21:30)
Vagy majd csinálunk valami más sörözést. Úgysem érdekel mindenki a subról.



Csak arra beugrom én is, persze no homo.


majd vidit rola,ty
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2014 01:34pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 19 Sep 2014 20:33)
majd vidit rola,ty


Ami a subbalatonon tortenik az ott is marad.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 19 2014 03:06pm
minden este rl, most már aztán veletek is akarom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 19 2014 03:08pm
Quote (Anarkin @ Sep 19 2014 10:06pm)
minden este rl, most már aztán veletek is akarom


anarkin a perverz nagybácsi
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 20 2014 06:04am
Quote (text_killer @ Sep 18 2014 03:00pm)
ha hétvégén lenne akkor még esélyt is látnék rá hogy megjelenek


Te a jovoheti vittulara keszulodj inkabb
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 20 2014 12:22pm
Befogok baszni de kurvara
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262779Next
Add Reply New Topic New Poll