Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:23)
En egy kortyot nem iszok nelkuled.
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:25)
ha ennyire szeretnéd megvárunk az ivással
addig csak blázolunk akkor hehe))
Vagy majd csinálunk valami más sörözést. Úgysem érdekel mindenki a subról.
Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:27)
Meg max kiverjuk egymasnak ( no homo )
Csak arra beugrom én is, persze no homo.