d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1232425262748Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2014 06:45am
Quote (Senee @ Aug 8 2014 01:38pm)
y
raadasul az a poen, hogy ők árulták
kinaiba sültkrumpli :XD

mondjuk ez a kockára vágott féle szal nem a hasáb


azt előtte megfőzik és utána sütik meg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 8 2014 06:51am
Quote (anyd @ Aug 8 2014 01:45pm)
azt előtte megfőzik és utána sütik meg


aztán kibasszák a kukába
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 8 2014 07:17am
hideg dinnyét
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 8 2014 09:59am
gurke agyvelejét atm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2014 11:09am
kiderült, hogy egészséges-e a mekis kaja?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 8 2014 11:13am
Quote (TuskesVanek @ 8 Aug 2014 14:32)
kínait csak rizzsel bírom megenni


pirított tésztával a bestest
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 8 2014 11:19am
ropit
ma minden mást kihánytam
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2014 11:29am
most rendeltem egy ilyet

Csibeburger
saláta, hagyma, uborka, paradicsom, csirkehús
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 8 2014 11:33am
Quote (RRC @ 8 Aug 2014 19:09)
kiderült, hogy egészséges-e a mekis kaja?


ki nem suzarja le :XD
az elet rovid : D elvezzetek : D XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 8 2014 11:45am
Quote (Fej @ 8 Aug 2014 19:29)
most rendeltem egy ilyet

Csibeburger
saláta, hagyma, uborka, paradicsom, csirkehús


jónak hangzik, salátát mondjuk kihagynám belőle

valami jó kis szószt rakj még rá
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262748Next
Add Reply New Topic New Poll