Quote (bamboo @ Jul 21 2014 11:24am)
7éve fújok rendszeresen, a közeli hozzátartozóim közt van alkoholista, megfordultam ilyen-olyan társaságban ahol még cöpis is volt, nagyon jól tudom miről beszélek
de én sem látom az értelmét h vitázzak veled
olyan dolgokra hivatkozol amiket egy teremben csücsülve hallottál, fingod sincs miről beszélsz
meg mi a faszom ez :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
MTA kutató neurobiológusa mondd nekem valamit és én nem hiszem el neki, mert egy haverom aki 7 éve füvezik és azt mondta nekem, hogy a fű egészséges, ezért az így van
ÚR
ISTEN
BAZDMEG
DE
KIBASZOTT
BUTA
VAGY
nekem a postjaid olvasása pont elég ok arra, hogy soha a kurva életbe ne füvezzek többet