d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1232425262734Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 16 2014 08:41am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 16 2014 10:40am
Quote (xGurke @ 16 Jul 2014 11:28)
Kene rajzolni egy csaladfat
Ki mikor jott, ki miatt, ki a multija
Annyira meg nem unatkozok balcsin, h elkezdjem


engem josheide szült meg
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 16 2014 10:46am
Quote (Anarkin @ 15 Jul 2014 16:51)
tegnap 2 órát elasto maniaztam, kösz poczok


en meg letoltottem carmageddon 2t, eleg fun
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 16 2014 10:48am
Quote (Senee @ Jul 16 2014 11:43am)
sokkal szívesebben lennék csaj
nem lenne ez a csajozós topikban is tapasztalható nyomás az emberen
hogy férfi na gyerünk kezdeményezés, hajtani a nőstényt etc
hanem en kuldhetnek mindenkit el a piascba

baszassal is sokkal konnyebben lehet penzt keresni ha no vagy
mert igy fel kell hogy álljon meg a kereslet se akkora mint a nökre etc
tanulni kéne dolgozni meg hajtani megszakadni
ha nö lennék meg csak széttenném a lábam azt dőlne a pénz


En is amugy
gurke mar biztos megdugott volna
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 16 2014 11:02am
Giants: Citizen Kabuto


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQU1sdjrSB_qJrFZ7GY45Qj1KheTeCZS8HAExXxRiVZamSRXVS0
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 11:15am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jul 2014 19:02)
Giants: Citizen Kabuto
http://www.gamechannel.hu/pictures/blog/az_a_10_8_jatek_amit_nagyon_sokszor_vegigtoltam_6.jpg
http://www.mobygames.com/images/shots/l/23128-giants-citizen-kabuto-windows-screenshot-final-mecc-mission.jpg
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQU1sdjrSB_qJrFZ7GY45Qj1KheTeCZS8HAExXxRiVZamSRXVS0


szerintem első game amiről nem is hallottam soha
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 16 2014 11:20am
soldier of fortune


Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 16 2014 11:22am
Quote (Rawen @ Jul 16 2014 07:15pm)
szerintem első game amiről nem is hallottam

mer vagy ennyire jo?


en az itteni gamek felerol nem hallottam

This post was edited by putincykavodka on Jul 16 2014 11:22am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2014 11:22am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jul 2014 18:20)
soldier of fortune
http://www.mobygames.com/images/shots/l/37066-soldier-of-fortune-ii-double-helix-windows-screenshot-in-a.jpg
http://www.theisozone.com/images/screens/pc-42498-61332540161.jpg
http://megagames.com/sites/default/files/game-content-images/sofgol_l3.jpg


Uuu tenyleg, szerettem ezt is.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 16 2014 11:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262734Next
Add Reply New Topic New Poll