Quote (Senee @ Jul 16 2014 11:43am)
sokkal szívesebben lennék csaj
nem lenne ez a csajozós topikban is tapasztalható nyomás az emberen
hogy férfi na gyerünk kezdeményezés, hajtani a nőstényt etc
hanem en kuldhetnek mindenkit el a piascba
baszassal is sokkal konnyebben lehet penzt keresni ha no vagy
mert igy fel kell hogy álljon meg a kereslet se akkora mint a nökre etc
tanulni kéne dolgozni meg hajtani megszakadni
ha nö lennék meg csak széttenném a lábam azt dőlne a pénz
En is amugy
gurke mar biztos megdugott volna