d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev12324252627Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 07:29am
most amugy az a "vrt" az tacsi?!
mert azért az h lenyulta 180k ezerrel az azért elég erős

és amiatt nehogymár rici legyen a szemét, hogy szemét volt vele

régen a tolvajoknak levágták a kezét........ tacsinak meg ha jol emlekszem még megvan mind a kettö
Jun 19 2014 07:30am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 07:31am
Nem tudom, en nem ismerem fel :s
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:33am
jaj de nevetek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:34am
mi volt?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:34am
dat report sebesség
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 07:34am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 01:33pm)
jaj de nevetek


jo alacsony az ingerküszöböd
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 07:35am
Quote (Senee @ Jun 19 2014 03:29pm)
most amugy az a "vrt" az tacsi?!
mert azért az h lenyulta 180k ezerrel az azért elég erős

és amiatt nehogymár rici legyen a szemét, hogy szemét volt vele

régen a tolvajoknak levágták a kezét........ tacsinak meg ha jol emlekszem még megvan mind a kettö


Pont ugy viselkedett utana mint barmelyik masik mocskos tettenert cigany tomcat videojiban lol, most hogy visszagondolok
O nem csinalt semmi rosszat o nem bizony, sot meg en vagyok a fereg amiert meg merek szolalni :d tipikus
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:36am
Quote (tevetava @ Jun 19 2014 01:34pm)
mi volt?


3 kép

1iken ahogy rici postolja az audis kártyáját
másikon az audis kártya, rajta rici képével
harmadik meg ritzinger balázs profilképe

gyanúsan hasonlítanak
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 07:38am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 02:35pm)
Pont ugy viselkedett utana mint barmelyik masik mocskos tettenert cigany tomcat videojiban lol, most hogy visszagondolok
O nem csinalt semmi rosszat o nem bizony, sot meg en vagyok a fereg amiert meg merek szolalni :d tipikus


ahogy te miután lecsaptad a lektopom, toplel vicces
Go Back To Magyar Topic List
Prev12324252627Next
Add Reply New Topic New Poll