Quote (Senee @ Jun 19 2014 03:29pm)
most amugy az a "vrt" az tacsi?!
mert azért az h lenyulta 180k ezerrel az azért elég erős
és amiatt nehogymár rici legyen a szemét, hogy szemét volt vele
régen a tolvajoknak levágták a kezét........ tacsinak meg ha jol emlekszem még megvan mind a kettö
Pont ugy viselkedett utana mint barmelyik masik mocskos tettenert cigany tomcat videojiban lol, most hogy visszagondolok
O nem csinalt semmi rosszat o nem bizony, sot meg en vagyok a fereg amiert meg merek szolalni

tipikus