d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev1232425262728Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 04:53am
Quote (Fej @ May 27 2014 11:50am)
amugy no offense, csak igy hirtelen eszembe jutott, te meg sose voltal novel ugye?

vmi olyasmit irtal ha jol emlekszem, hogy egyszer elmentel egy prostihoz, de nem allt fel es kirohogott, bar nehez megmondani mi igaz abbol amit irsz, es mi nem


azt irta h volt már csaja
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 04:54am
Quote (Fej @ May 27 2014 10:50am)
amugy no offense, csak igy hirtelen eszembe jutott, te meg sose voltal novel ugye?

vmi olyasmit irtal ha jol emlekszem, hogy egyszer elmentel egy prostihoz, de nem allt fel es kirohogott, bar nehez megmondani mi igaz abbol amit irsz, es mi nem


volt olyan is, hogy nem állt fel igen, az elég nagy trauma volt az erzekeny lelkemnek
az is közrejátszott abban, hogy ide jutottam
mert hát alapbol kicsi az önbecsülésem meg akkor még az is, totálisan vesztesnek éreztem magam és az is lettem
nem amugy, nem nevetett ki
mondta, hogy ilyen gyakran elöfordul, ne érezzem rosszul magam miatta
dehát ez nem nyugtatott meg mert ok, hogy a nyomikkal elofordul de ha velem is akkor én is az vagyok lol 23 évesen
ill akkor votam 23

most is gondolkodtam rajta elmegyek egy nohoz de aztan lebeszeltem magam mert 10 ezer forint fel ora
és mivel régen voltam növel ezért ellottyanok a francba fél percen belül
vagy fel se áll megint az izgalom miatt, mert nem akart házhoz jönni én viszont idegenben szégyellős vagyok
inkább el pizza/kóláztam a pénzt + kivertem a faszom ingyen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 04:56am
Quote (anyd @ 27 May 2014 11:53)
azt irta h volt már csaja


csak mert most igy osszeallt, hogy ez a fail a prostival megmagyarazna a viselkedeset, mar ha ez lett volna az egyetlen tapasztalata

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 05:01am
Quote (Senee @ 27 May 2014 11:54)
volt olyan is, hogy nem állt fel igen, az elég nagy trauma volt az erzekeny lelkemnek
az is közrejátszott abban, hogy ide jutottam
mert hát alapbol kicsi az önbecsülésem meg akkor még az is, totálisan vesztesnek éreztem magam és az is lettem
nem amugy, nem nevetett ki
mondta, hogy ilyen gyakran elöfordul, ne érezzem rosszul magam miatta
dehát ez nem nyugtatott meg mert ok, hogy a nyomikkal elofordul de ha velem is akkor én is az vagyok lol 23 évesen
ill akkor votam 23

most is gondolkodtam rajta elmegyek egy nohoz de aztan lebeszeltem magam mert 10 ezer forint fel ora
és mivel régen voltam növel ezért ellottyanok a francba fél percen belül
vagy fel se áll megint az izgalom miatt, mert nem akart házhoz jönni én viszont idegenben szégyellős vagyok
inkább el pizza/kóláztam a pénzt + kivertem a faszom ingyen


de azt irod, hogy "mivel régen voltam növel", ergo valamikor voltal

volt vmi baratnod vmikor es azota utalod a noket, vagy a kurvas esetnek koszonheto, en csak erre keresem a valaszt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:17am
Quote (Fej @ May 27 2014 11:01am)
de azt irod, hogy "mivel régen voltam növel", ergo valamikor voltal

volt vmi baratnod vmikor es azota utalod a noket, vagy a kurvas esetnek koszonheto, en csak erre keresem a valaszt


what
miért utálnám a nőket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:20am
értem a szempontjait a gyereknek btw hogy a nők mindig a fasz pénzes laza faszokat akarják de ez az ösztön miatt van mert keresik a biztonságot, régen az erő volt az most a pénz és az erő
keresik a helyet ahol a legnagyobb biztonságban világra tudják hozni az utódaikat

sztem ez normális, én ezért nem utálom őket



ha nő lennék én is inkább herceghez akarnék hozzámenni mint vmi művészhez aki aranyos kedves de 0 forintja van és a szeretetböl meg a boldogságból nem lakok jól
amúgy pénz nélkül nincs boldogság
lehet a pénz nem boldogít, de amíg nincs addig nem tudsz a boldogságodra koncentrálni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 05:22am
Quote (Senee @ May 27 2014 12:20pm)
értem a szempontjait a gyereknek btw hogy a nők mindig a fasz pénzes laza faszokat akarják de ez az ösztön miatt van mert keresik a biztonságot, régen az erő volt az most a pénz és az erő
keresik a helyet ahol a legnagyobb biztonságban világra tudják hozni az utódaikat

sztem ez normális, én ezért nem utálom őket



ha nő lennék én is inkább herceghez akarnék hozzámenni mint vmi művészhez aki aranyos kedves de 0 forintja van és a szeretetböl meg a boldogságból nem lakok jól
amúgy pénz nélkül nincs boldogság
lehet a pénz nem boldogít, de amíg nincs addig nem tudsz a boldogságodra koncentrálni


ez a gyerek pont h pénzes volt
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 05:24am
Quote (Senee @ 27 May 2014 13:20)
értem a szempontjait a gyereknek btw hogy a nők mindig a fasz pénzes laza faszokat akarják de ez az ösztön miatt van mert keresik a biztonságot, régen az erő volt az most a pénz és az erő
keresik a helyet ahol a legnagyobb biztonságban világra tudják hozni az utódaikat

sztem ez normális, én ezért nem utálom őket



ha nő lennék én is inkább herceghez akarnék hozzámenni mint vmi művészhez aki aranyos kedves de 0 forintja van és a szeretetböl meg a boldogságból nem lakok jól
amúgy pénz nélkül nincs boldogság
lehet a pénz nem boldogít, de amíg nincs addig nem tudsz a boldogságodra koncentrálni


és ezt te onnan tudod, hogy:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:27am
Quote (anyd @ May 27 2014 11:22am)
ez a gyerek pont h pénzes volt


ja csak mellé retard is



amúgy
a 10/10 nők meg a money&power mellé még válogathatnak is, hogy kedves legyen vagy aranyos etc
pl a kedves mackóarcú hajdú peti jó parti és ezt a 9/10 sarka kata jol észre is vette
:XD


Quote (tevetava @ May 27 2014 11:24am)
és ezt te onnan tudod, hogy:


onnan, hogy így van
az, hogy ti tele vagytok pénzzel azt mégse vagy boldog az más kérdés
de ha még pénzetek se lenne akkor olyan messze lennél a boldogságtól mint ide nagykáta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 05:29am
Quote (anyd @ May 27 2014 11:22am)
ez a gyerek pont h pénzes volt


meg egyébként mivel az ilyen nagy buliegyetem volt ahova járt, nyilván a többi kölyök is gazdag volt és nem nagyon nedvesedtek be attól, hogy vki gazdag
már több igényük volt

ha magyarországra jött volna vmi putriba, minden lány őt akarta volna
mert a csóróknak az is elég, ha pénzt kapnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262728Next
Add Reply New Topic New Poll