Quote (Fej @ May 27 2014 10:50am)
amugy no offense, csak igy hirtelen eszembe jutott, te meg sose voltal novel ugye?
vmi olyasmit irtal ha jol emlekszem, hogy egyszer elmentel egy prostihoz, de nem allt fel es kirohogott, bar nehez megmondani mi igaz abbol amit irsz, es mi nem
volt olyan is, hogy nem állt fel igen, az elég nagy trauma volt az erzekeny lelkemnek
az is közrejátszott abban, hogy ide jutottam
mert hát alapbol kicsi az önbecsülésem meg akkor még az is, totálisan vesztesnek éreztem magam és az is lettem
nem amugy, nem nevetett ki
mondta, hogy ilyen gyakran elöfordul, ne érezzem rosszul magam miatta
dehát ez nem nyugtatott meg mert ok, hogy a nyomikkal elofordul de ha velem is akkor én is az vagyok lol 23 évesen
ill akkor votam 23
most is gondolkodtam rajta elmegyek egy nohoz de aztan lebeszeltem magam mert 10 ezer forint fel ora
és mivel régen voltam növel ezért ellottyanok a francba fél percen belül
vagy fel se áll megint az izgalom miatt, mert nem akart házhoz jönni én viszont idegenben szégyellős vagyok
inkább el pizza/kóláztam a pénzt + kivertem a faszom ingyen