d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev1232425262729Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 18 2014 02:40pm
Quote (sylke @ 18 May 2014 21:39)
remélem ugy áll ott annyi szar, hogy közben 2 naponta vesztek hust meg minden mást


:D mert ti nem?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2014 02:43pm
Quote (xGurke @ May 18 2014 03:37pm)
[x] teljes kiőrlésű szeletelt kenyér

>2000 + 10 + 4
>vekni kenyér


+1


jókenyér márkájút vesszük mindig

de egyébként nem értem miért jó a közepétől kezdeni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 18 2014 02:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 18 2014 10:38pm)
de azért így se áll el akármeddig a hús, nem? vagy hány fokon hűtitek?

ennyi kaja nálunk otthon évek alatt fogyna el


dno, -5 alatt van imo
rokonok meg barátok is hoznak halat meg kolbászt, féldisznót etc, el van rakva aztán mindig fel van használva szerintem
mondjuk nem folyok bele tulságosan, nem nagyon érdekel :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 02:44pm
Quote (Psyclon @ 18 May 2014 22:40)
:D mert ti nem?


mi megvesszük, bedobjuk a kukába, aztán a kukát másnap kibasszuk a mezöre
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2014 02:46pm
mi minden nap veszünk egy kukát és kidobjuk egy kenyérbe
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 02:48pm
kicsit szomorú ez a topic
én attól szarul érzem magam néha, hogy a penészes kenyeret kidobom, mert a kurva anyámért vettem 1 kilót, ha a felét se eszem meg
btw általában fél kiló szeletelt kenyeret szoktam venni, amikor kiveszek belőle utána visszazárom és péntek magasságában még gond nélkül eszek belőle
nem is száraz meg semmi
nem értem mi ez a "ezen spórolni", etc egy normális márkájú kenyér mikor romlana meg 4-5 nap alatt, ha rendesen visszazárod, nem is értem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 02:48pm
külön van egy kukánk ahova a másnapos kenyeret mindig kibasszuk
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 02:51pm
Quote (Flutter @ May 18 2014 09:37pm)
jah, ropog rajta a fel centi jeg

amugy a fagyasztott kenyernel szerintem is csak keves undoritobb dolog van
teljesen mas lesz az allaga, vizesedik ahogy kiolvad, rák, éc, etc


nem tudom miért nem lehet elhinni,mindennap olyan kenyeret eszek(ha eszek) ami levolt fagyasztva, ha ilyen vizes fos lenne megenném, meg így csinálnánk?
kajak csinálok róla videót keci
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2014 03:09pm
Quote (Psyclon @ 18 May 2014 19:13)
magyaráznám, dehát focista vagy.

Nézzük: A boltba nekünk meg van rendelve minden napra a fél kilós kenyér.
Kérdem én. MI A JÓ KURVA ANYÁDÉRT ENNÉM A TEGNAPIT HA MARADT BELŐLE MIKÖZBEN OTT VAN A FRISS?
Ne legyetek már retardáltak könyörgöm.
A másik meg /mondjuk hiába is mondom/, hogy marad a fél kilós kenyérből 2-3 szelet és az van kibaszva. várjál, most akkor kidobtam a kukába 30 forintot?
Ha ilyen nyomorék csóró gecik vagytok, / értem itt a nagy ugatókra / adjatok bankszámlát, majd utalom az aprót.

komolyan mondom... szánalmas hogy ilyen miatt nekem estek.
Igaz én vagyok a hülye hogy leállok veletek vitatkozni ilyen szarságon.

Ahogy már irtam... egyed bazdmeg a száraz, szikkadt fagyasztott szart én ugyan nem szólok bele. Ha te ennek örülsz hát örülj és verd a melled hogy sporoltál pár forintot.

Ja és nem kell ugy elképzelni, hogy ott a maradék kenyér és az megy a kukába... zacskóban el van a kenyér tartó felett és rá pár napra kuka.
Vagy, / ez is tetszeni fog / takaritónőnk elviszi haza az állatainak. Na?? Na?? gyertek essetek nekem ez miatt is. / adok alapot: száraz kenyérrel fizetünk a takaritónőnek /

Idióták.


Azért eszed meg a másnapi kenyeret mert nem akarsz pazarolni.
Ha másnapi kenyeret eszel de ott van mellette a friss, az nem spórolás, hanem a pazarlás megelőzése.
Ha te minden nap 30-50 forintot kidobsz a kukába, akkor minden nap utalgasd inkább el nekem, pár hét alatt összejön annyi hogy mondjuk tudok a motoromba egy teli tanknyi benzint fröccsenteni ami elég majdnem 1,5 hétig és akkor hasznos dolgot csináltam és nem pazaroltam el azt a pénzt a nagy büdös semmire. Ez nem spórolás hanem csak használom az eszemet, de egy ÚSZÓMESTERNEK(látod te szerencsétlen, itt jön ki hogy nem a foglalkozás számít hanem a józan paraszt ész, csak neked a józan kimaradt belőle meg az ész is..) minek is magyarázom ezt hiszen csak a vízet nézed egész nap a razer sapkádban.

Amúgy meg a takaritónős mondatból lejött hogy te kb a kisujjadat sem mozdítod meg mert beleverik a szádba a sült galambot minden egyes nap.
Szívesen megnézném hogy 70k pénzből hogyan élsz egy hónapig. De inkább 2 hetet sem adnék és négykézláb másznál vissza anyádékhoz meg a takaritónő szoknyája alá.

This post was edited by Smat on May 18 2014 03:10pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2014 03:10pm
Oh Lestat csak egyszer kelljen a magad laban megallnod. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262729Next
Add Reply New Topic New Poll