d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1232425
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 11 2013 09:38am
Gooderest Sub zero moon.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 11 2013 09:58am
multiba mennyire fos a tört? ha fos akkor miért foscsih?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 11 2013 10:33am
Quote (rapiddani @ 11 Jul 2013 15:58)
multiba mennyire fos a tört? ha fos akkor miért foscsih?


Mert szar a szerver amire connectel, szóval lehet akármilyen jó a neted, egyszerűen laggolni fog az egész, ilyen 100as pinged lesz amivel azért elég szar még mortal kombatozni is..
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 11 2013 11:03am
Quote (Smat @ Jul 11 2013 04:33pm)
Mert szar a szerver amire connectel, szóval lehet akármilyen jó a neted, egyszerűen laggolni fog az egész, ilyen 100as pinged lesz amivel azért elég szar még mortal kombatozni is..


hamachival ilyesmivel nemlehet megkurni ezt?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 11 2013 11:04am
Quote (rapiddani @ 11 Jul 2013 17:03)
hamachival ilyesmivel nemlehet megkurni ezt?


Azt hiszem nincs lan opció a játékban szóval nem igazán.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2013 04:38am
MI A GECIÉRT ILYEN FOS EZ A GECI ONLINE JÁTÉK????????
????????

Élvezhetetlen bazdmeg.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 04:50am
tegnap elkezdtem kung laoval kombókat gyakorolni, 10 feletti lazán megy, 18 volt a csúcs (fal mellett ofc)

aztán úgyse ér semmit semmit élesben :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 16 2013 05:32am
Quote (fahrii @ 13 Jul 2013 10:50)
tegnap elkezdtem kung laoval kombókat gyakorolni, 10 feletti lazán megy, 18 volt a csúcs (fal mellett ofc)

aztán úgyse ér semmit semmit élesben :(


Ja, de ha elkezded mediumon próbálgatni, akkor egy idő után úgyis rájössz hogy mikor nyomhatod el és mikor nem, aztán a végén már experten is simán menni fog a 8+ combo.

Anarkin meg tegye már fel a kibaszott magos mk-t, ne homokoskodjon.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 29 2013 05:04pm
elkezdték a környezetemben megvenni, és multiplayer slow mo-ra is vannak tippek, meg ígérik a patchet is, szóval bumpolom

elég fun ha közben skypeolunk meg minden
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425
Add Reply New Topic New Poll