d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1232425262730Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 23 2013 01:13pm
Ha már autó help topik.
anyósomnak kéne egy dolgoznijárok autó. A gond csak az, hogy hegyről hegyre jár dolgozni a pilisben, ősztől tavaszig elég húzós állapotok tudnak uralkodni a hegyi utakon(sosem takaritják, a busz sem tud felmenni) ezért a 4x4 az musthave. Eddig egy Ford Rangert használt, nem is volt vele semmi gond, sosem hagyta cserben, de a 11-12 liter amit elkér érte azt mostmár sokalljuk, mióta a bekötő utat lebetonozták és mostmár csak simán meredek, de dagonyázni már nem kell
Szóval 1.1-1.3 miksa lenne rá, elvárások
4 kerék
alacsony fogyasztás
4x4 meghajtás, előny a kapcsolható(haldex?)
Amiket néztem:
renault kangoo 4x4, golf 4motion, octavia 4x4, ignis 4x4, sx4 , golf syncro

vélemények? Mit tennétek hozzá a listához? Kiválasztani nem én fogom, én csak egy efféle listával segítek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 23 2013 01:18pm
Quote (Vismajor @ 23 Mar 2013 21:13)
Ha már autó help topik.
anyósomnak kéne egy dolgoznijárok autó. A gond csak az, hogy hegyről hegyre jár dolgozni a pilisben, ősztől tavaszig elég húzós állapotok tudnak uralkodni a hegyi utakon(sosem takaritják, a busz sem tud felmenni) ezért a 4x4 az musthave. Eddig egy Ford Rangert használt, nem is volt vele semmi gond, sosem hagyta cserben, de a 11-12 liter amit elkér érte azt mostmár sokalljuk, mióta a bekötő utat lebetonozták és mostmár csak simán meredek, de dagonyázni már nem kell
Szóval 1.1-1.3 miksa lenne rá, elvárások
4 kerék
alacsony fogyasztás
4x4 meghajtás, előny a kapcsolható(haldex?)
Amiket néztem:
renault kangoo 4x4, golf 4motion, octavia 4x4, ignis 4x4, sx4 , golf syncro

vélemények? Mit tennétek hozzá a listához? Kiválasztani nem én fogom, én csak egy efféle listával segítek


Anyósodnak.


Hm ez a rönyó kangó jónak néz ki, de majd megszakérti balage.


Hmmmm ebbol a golfbol van kombi is, gg, marmint 4M.





This post was edited by Baleee on Mar 23 2013 01:23pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 23 2013 01:27pm
Quote (Vismajor @ 23 Mar 2013 20:13)
Ha már autó help topik.
anyósomnak kéne egy dolgoznijárok autó. A gond csak az, hogy hegyről hegyre jár dolgozni a pilisben, ősztől tavaszig elég húzós állapotok tudnak uralkodni a hegyi utakon(sosem takaritják, a busz sem tud felmenni) ezért a 4x4 az musthave. Eddig egy Ford Rangert használt, nem is volt vele semmi gond, sosem hagyta cserben, de a 11-12 liter amit elkér érte azt mostmár sokalljuk, mióta a bekötő utat lebetonozták és mostmár csak simán meredek, de dagonyázni már nem kell
Szóval 1.1-1.3 miksa lenne rá, elvárások
4 kerék
alacsony fogyasztás
4x4 meghajtás, előny a kapcsolható(haldex?)
Amiket néztem:
renault kangoo 4x4, golf 4motion, octavia 4x4, ignis 4x4, sx4 , golf syncro

vélemények? Mit tennétek hozzá a listához? Kiválasztani nem én fogom, én csak egy efféle listával segítek


kapcsolható összkeréknél (pick upok) sokkal megbízhatóbb és felhasználóbarátabb az állandó összkerék, aztán hogy az már haldex, vagy torsen vagy anyámkínja az már mindegy.

Kangoo nem egy jó autó, de a feladatnak megfelel, ha cuccolni kell, nagy előny
golf-octavia egy kutya, nemtom mennyivel tér el a 4motion a syncrotol, lehet, hogy csak átnevezték, a lényeg, hogy működik
Suzuki nekem nem kéne, egyszerűen prosztó, de attól még szarnak nem szar. egyedül a vitara az, ami nem gáz sztem.

én vennék egy Golf 4 kombit, 1.9 dízel, 4motion, kéziváltó. azzal nagyon nem lehet mellényúlni

ha nem nagyon számítana a fogyasztás, akkor mondanám még a korai impreza kombikat meg legacykat, outlandereket, vicc áron lehet hozzájutni ezekhez, csak benyelik a 12-15 litert városban, a sima 2 literes legacy sem áll meg nagyon 10 liter alatt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 23 2013 01:29pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 23 2013 08:27pm)
kapcsolható összkeréknél (pick upok) sokkal megbízhatóbb és felhasználóbarátabb az állandó összkerék, aztán hogy az már haldex, vagy torsen vagy anyámkínja az már mindegy.

Kangoo nem egy jó autó, de a feladatnak megfelel, ha cuccolni kell, nagy előny
golf-octavia egy kutya, nemtom mennyivel tér el a 4motion a syncrotol, lehet, hogy csak átnevezték, a lényeg, hogy működik
Suzuki nekem nem kéne, egyszerűen prosztó, de attól még szarnak nem szar. egyedül a vitara az, ami nem gáz sztem.

én vennék egy Golf 4 kombit, 1.9 dízel, 4motion, kéziváltó. azzal nagyon nem lehet mellényúlni

ha nem nagyon számítana a fogyasztás, akkor mondanám még a korai impreza kombikat meg legacykat, outlandereket, vicc áron lehet hozzájutni ezekhez, csak benyelik a 12-15 litert városban, a sima 2 literes legacy sem áll meg nagyon 10 liter alatt


várost sose fog látni az autó kb, háztól rendelőig 5 kilométer, aztán délután vissza
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 23 2013 01:30pm
Quote (Vismajor @ 23 Mar 2013 20:29)
várost sose fog látni az autó kb, háztól rendelőig 5 kilométer, aztán délután vissza


hát minden mindegy alapon játszik az ignis és az sx4 is, de én akkor is golfot vennék. nem is nagyon jut eszembe más összkerekes, relatíve gazdaságosan üzemeltethető autó a felsoroltakon kívül amúgy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 23 2013 02:36pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 23 2013 08:27pm)
kapcsolható összkeréknél (pick upok) sokkal megbízhatóbb és felhasználóbarátabb az állandó összkerék, aztán hogy az már haldex, vagy torsen vagy anyámkínja az már mindegy.

Kangoo nem egy jó autó, de a feladatnak megfelel, ha cuccolni kell, nagy előny
golf-octavia egy kutya, nemtom mennyivel tér el a 4motion a syncrotol, lehet, hogy csak átnevezték, a lényeg, hogy működik
Suzuki nekem nem kéne, egyszerűen prosztó, de attól még szarnak nem szar. egyedül a vitara az, ami nem gáz sztem.

én vennék egy Golf 4 kombit, 1.9 dízel, 4motion, kéziváltó. azzal nagyon nem lehet mellényúlni

ha nem nagyon számítana a fogyasztás, akkor mondanám még a korai impreza kombikat meg legacykat, outlandereket, vicc áron lehet hozzájutni ezekhez, csak benyelik a 12-15 litert városban, a sima 2 literes legacy sem áll meg nagyon 10 liter alatt


apam felesegenek a szolgalati kocsija legacy, boxer diesel, a vegyes is 7 alatt van just sayin
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 23 2013 02:52pm
Quote (Taszilo.^ @ Mar 23 2013 09:36pm)
apam felesegenek a szolgalati kocsija legacy, boxer diesel, a vegyes is 7 alatt van just sayin


az akkor elég új lehet, és akkor meg nincsmeg 1.3 misiből
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 23 2013 02:53pm
Quote (Vismajor @ Mar 23 2013 09:52pm)
az akkor elég új lehet, és akkor meg nincsmeg 1.3 misiből


k-s rendszama van
e: nem azt mondom, hogy subaru legacy kell nektek, csak azt, hogy van az 10 liter alatt is
a szervizkoltsege miatt subarut senkinek nem ajanlanek

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 23 2013 02:54pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 23 2013 04:34pm
Quote (Taszilo.^ @ 23 Mar 2013 21:53)
k-s rendszama van
e: nem azt mondom, hogy subaru legacy kell nektek, csak azt, hogy van az 10 liter alatt is
a szervizkoltsege miatt subarut senkinek nem ajanlanek


1.3 millióért közel sincs még dízel subaru, nyilván a benzines fogyasztását írtam
az 1.9-es golfnak amúgy mindegy lesz még az is, hogy rövid távon van használva, azok a fosok mindent kibírnak
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Mar 24 2013 02:28pm
audi quattro

többi gagyi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262730Next
Add Reply New Topic New Poll