Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 18 2011 08:38pm)
ez honnan jött? :DDDDDDDD
Volt osztálytársaimmal egy játékunk, hogy minél ocsmányabb nőket/osztálytársakat mondtunk, és az volt a kérdés hogy lefeküdnél-e vele, ha az életed múlna rajta. És én erre mindig azt mondtam hogy jöhet bárki, úgyis az lenne, hogy elköltöznék. Ott annyi volt a különbség, hogy az osztályban kell megtenni a csajt, mindenki előtt, és úgy hogy a kívül állóknak nem tűnik az fel, hogy az életed múlik rajta. Tehát nem fegyvert szorítanak a fejedhez, hanem mondjuk beadnak egy vírust és csak akkor éled túl ha megteszed XY-t.
plusz elítélem az öngyilkosokat. Nincs olyan dolog amit ne lehetne megoldani. Csak hogy ismételjem magam.