d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12324252627129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:07pm
Quote (Smat @ 18 May 2011 21:04)
Ez tuti h nem true story.
Tuti h vannak ilyen mestertrollok.  :ph34r:


vannak, mint pl. anno csokottreturned, de helldrinker évek óta itt van, és ő belőle én nem nézek ki ilyen szintű trollkodást, csak így hirtelen a semmiből (azelőtt még kezdő troll se nagyon volt, ha jól emlékszem)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 01:07pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 08:06pm)
röhögtem :D


jöhetnek a csajról készült képek
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 18 2011 01:08pm
Quote (beni @ 18 May 2011 21:07)
jöhetnek a csajról készült képek


tőlem??? :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 01:08pm
Quote (ReDEyeS @ May 18 2011 08:08pm)
tőlem??? :D


akár :- D ebben nem vagyunk finnyásak
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 May 2011 20:07)
vannak, mint pl. anno csokottreturned, de helldrinker évek óta itt van, és ő belőle én nem nézek ki ilyen szintű trollkodást, csak így hirtelen a semmiből (azelőtt még kezdő troll se nagyon volt, ha jól emlékszem)


az mekkora volt!!! 8D

Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 18 2011 08:38pm)
ez honnan jött? :DDDDDDDD


Volt osztálytársaimmal egy játékunk, hogy minél ocsmányabb nőket/osztálytársakat mondtunk, és az volt a kérdés hogy lefeküdnél-e vele, ha az életed múlna rajta. És én erre mindig azt mondtam hogy jöhet bárki, úgyis az lenne, hogy elköltöznék. Ott annyi volt a különbség, hogy az osztályban kell megtenni a csajt, mindenki előtt, és úgy hogy a kívül állóknak nem tűnik az fel, hogy az életed múlik rajta. Tehát nem fegyvert szorítanak a fejedhez, hanem mondjuk beadnak egy vírust és csak akkor éled túl ha megteszed XY-t.

plusz elítélem az öngyilkosokat. Nincs olyan dolog amit ne lehetne megoldani. Csak hogy ismételjem magam.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:10pm
Quote (beni @ May 18 2011 09:07pm)
jöhetnek a csajról készült képek


Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:10pm
Quote (beni @ 18 May 2011 21:05)
én elkezdem összerakni a történetet szép sorjában
tehát
http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_597/1302043532C4FZyf.jpg


Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:06)
http://rlv.zcache.com/if_you_know_what_i_mean_tshirt-p235836413525956477yc3k_400.jpg


felnevettem :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 01:12pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 20:56)
tudod amikor hátulról tolod és már majdnem elélvezel , akkor rá köpsz a hátára azt hiszi elélveztél ,és amikor oda fordul hozzád akkor kivered a gecivel a szemét xD
ez a félszemű kutyapóz


DE AZÉRT MÉG MINDIG SZŰZ VAGY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:12pm
Quote (CyberPunk666 @ May 18 2011 09:06pm)
azért ha egy topic leül 6-7 oldal után, igen ritkán sikerül ennyire visszahozni ^^


De azért az tényleg kemény. Ekkora idióta nem lehetsz. Két hülye kiscsaj miatt? Szerinted anyád mit érezhet? Vagy éppen a családod többi tagja? Te csak ilyen kamaszos csajozás miatt ilyet teszel, akkor gondolj már bele, hogy mi lenne ha mondjuk anyukád megpróbálna öngyilkos lenni. Ne legyél már barom.

Ha trollkodsz, akkor meg bizony a jó édes tudod midet.


Nagyon this

Quote (Ad4mz @ May 18 2011 09:12pm)
DE AZÉRT MÉG MINDIG SZŰZ VAGY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


pont ezért. Odamegy a csajhoz és azt mondja: ,,Tudod mit fogok tenni veled ezután a BigMac után? A félszemű kutyát. Tudod az az mikor..."

This post was edited by HunIndex on May 18 2011 01:13pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12324252627129Next
Closed New Topic New Poll