Quote (Nerz8 @ May 16 2011 04:19pm)
hát az biztos. ozorán kívül most nem is tudnék goa partit mondani 8D

http://www.facebook.com/event.php?eid=117385088341670
Május 7.--én voltam. ( itt forgatták az Üveg Tigrist is )
na meg lesz ilyen fesztivál is egész occsón:
http://www.karasnafesztival.hu/
ám ha goa is átmegy mainstreambe én beszarok behugyozok
Quote (Nerz8 @ May 16 2011 04:05pm)
minden underground, amit felkapnak erre a sorsra jut.
ha 1-2 éve mutatsz egy dubsteppet egy divatzenét hallgató egyénnek, akkor kb az lett volna a reakciója, hogy MIEZASZAR?
most meg mindenki oda-vissza van érte...
pontosan így van