Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 16:49)
Ne plz, mert tényleg fel fogja baszni az agyam, hogy 3x leírtam ugyanazt és még mindig nem akarja megérteni, hogy miről pofázok.
komolyan nem értem miért küszködsz vele

szerintem ezeken a "beszélgetésen" többnyire minden jobb érzésű és türelmesebb tagunk túl van

és semmi haszna nem volt eddig
retard és kész

Rici után egy gyenge utóérzést még kelt az emberekben
