d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1232425262735Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:49am
Quote (Genthor @ 9 Mar 2011 16:47)
Hű, a francba. Ezt bebuktam. :D
(Kell a +1 na! Kevés a postom. :ph34r: )


rossz kifogás ;)

ezért büntiből ma minimum 3 jó csajt kell postolnod a jó nők topicba :DD ( lehetőleg vöröseket :DDD )
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 9 2011 08:49am
kilaggoltam riftböl
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:49am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 16:48)
jézusom... :D vki lője már le... hát ez vmi csoda :DDD

mesélj mitől vagy te olyan nagy arc öcsém? :D


Ne plz, mert tényleg fel fogja baszni az agyam, hogy 3x leírtam ugyanazt és még mindig nem akarja megérteni, hogy miről pofázok.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 9 2011 08:50am
Quote (sylke @ 9 Mar 2011 16:49)
kilaggoltam riftböl


csak honoznek neha-neha, te leha-bena...
:angry:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 9 2011 08:51am
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:52am
Quote (Zayl @ 9 Mar 2011 16:49)
Ne plz, mert tényleg fel fogja baszni az agyam, hogy 3x leírtam ugyanazt és még mindig nem akarja megérteni, hogy miről pofázok.


komolyan nem értem miért küszködsz vele :) szerintem ezeken a "beszélgetésen" többnyire minden jobb érzésű és türelmesebb tagunk túl van :)

és semmi haszna nem volt eddig

retard és kész :P Rici után egy gyenge utóérzést még kelt az emberekben :)
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 08:52am
Quote (Genthor @ Mar 9 2011 04:47pm)
Hű, a francba. Ezt bebuktam. :D
(Kell a +1 na! Kevés a postom. :ph34r: )


Így is helyesebben cselekedsz a nagyjánál : P : )))
No de szerintem ezt a témát már kiveséztük.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:54am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 16:52)
Így is helyesebben cselekedsz a nagyjánál : P : )))
No de szerintem ezt a témát már kiveséztük.


már rég csak velem beszélgettél róla :D

kicsit problémás keresztbe beszélni veled meg anyázni Petikét, de megoldottam :D

This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 08:54am
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:55am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 16:52)
komolyan nem értem miért küszködsz vele :) szerintem ezeken a "beszélgetésen" többnyire minden jobb érzésű és türelmesebb tagunk túl van :)

és semmi haszna nem volt eddig

retard és kész :P Rici után egy gyenge utóérzést még kelt az emberekben :)


Én ilyen hülye vagyok, hogy nem hagy az ilyen nyugodni, na meg még fiatal, lehet hogy tudok rá hatni, bár tudom
gyakran naív vagyok ilyen kérdésekben. :unsure:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 9 2011 08:55am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 04:54pm)
már rég csak velem beszélgettél róla :D

kicsit problémás keresztbe beszélni veled meg anyázni Petikét, de megoldottam :D


Észrevettem : )) ez a sok éves itt töltött tapasztalat ! : P
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262735Next
Add Reply New Topic New Poll