Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Jun 2010 20:42)
Áh, az még hagyján... ^^ Ritkán hányok piától, úgy értettem hogy milyen hangulatot / kedvet / viselkedésmódot hoz ki belőlem. Bár tényleg nem tudom mitől függ, van amikor bealszom, van amikor vicces / hülye leszek, van amikor kiborulok meg depizek.
én soha nem tudtam annyit inni, hogy ne tudjak magamról/olyanokat beszélek, aminket nem kéne etc
