d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12324252627122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 12:56pm
Quote (szabika @ 25 Jun 2010 20:55)
lol bro, pia kell és joba leszel insta


hm hm

nem

/e: néha igen, de néha megijedek attól, hogy miket hoz ki belőlem.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 25 2010 12:57pm
Banned
Posts: 311
Joined: Jun 25 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 25 2010 12:58pm
Quote (RRC @ Jun 25 2010 08:55pm)
szerintem te meg gördeszkázzál d2jsp helyett


igen, ennek én is kibaszottul gecire örülnék
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 25 2010 01:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 25 2010 07:56pm)
hm hm

nem

/e: néha igen, de néha megijedek attól, hogy miket hoz ki belőlem.


rókára gondolsz?^^
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 01:42pm
Quote (A122 @ 25 Jun 2010 21:41)
rókára gondolsz?^^


Áh, az még hagyján... ^^ Ritkán hányok piától, úgy értettem hogy milyen hangulatot / kedvet / viselkedésmódot hoz ki belőlem. Bár tényleg nem tudom mitől függ, van amikor bealszom, van amikor vicces / hülye leszek, van amikor kiborulok meg depizek.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2010 01:43pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Jun 2010 20:42)
Áh, az még hagyján... ^^ Ritkán hányok piától, úgy értettem hogy milyen hangulatot / kedvet / viselkedésmódot hoz ki belőlem. Bár tényleg nem tudom mitől függ, van amikor bealszom, van amikor vicces / hülye leszek, van amikor kiborulok meg depizek.


én soha nem tudtam annyit inni, hogy ne tudjak magamról/olyanokat beszélek, aminket nem kéne etc :wacko:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2010 01:44pm
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2010 07:43pm)
én soha nem tudtam annyit inni, hogy ne tudjak magamról/olyanokat beszélek, aminket nem kéne etc :wacko:


TE NEM IS SZOKTÁL INNI
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 25 2010 01:45pm
Quote (Nerz8 @ 25 Jun 2010 20:43)
én soha nem tudtam annyit inni, hogy ne tudjak magamról/olyanokat beszélek, aminket nem kéne etc :wacko:


nekem ehhez 3 tekila is elég :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 01:45pm
Quote (Nerz8 @ 25 Jun 2010 21:43)
én soha nem tudtam annyit inni, hogy ne tudjak magamról/olyanokat beszélek, aminket nem kéne etc :wacko:


Jó neked... :( Bár van amikor vicces, de van mikor nem.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2010 01:45pm
Quote (sylKE @ 25 Jun 2010 20:44)
TE NEM IS SZOKTÁL INNI


nekem nincs életem, igaz is!

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Jun 2010 20:45)
Jó neked... :( Bár van amikor vicces, de van mikor nem.


mindig wtf fejem van, amikor mások arról mesélnek, hogy kiesett nekik a fél éjszaka, stb.

This post was edited by Nerz8 on Jun 25 2010 01:46pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 25 2010 01:46pm
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2010 07:45pm)
nekem nincs életem, igaz is!


nem ezt mondtam, de azért ez is igaz :))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev12324252627122Next
Add Reply New Topic New Poll