d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12324252627197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 25 2009 07:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 26 2009 01:56am)
mit postolt az álatja?


nuff said
ja igen meg még azt szeretném megkérdezni h miért banolnak azért ha 1 másik ip-ről logolok fel az accommal?(vagy eggyeltalán banolnak-e, gondolok itt arra hogy pl sulibol fellépek jsp-re)


nem bannolnak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 25 2009 07:04pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 Dec 2009 02:03)
nem bannolnak


mintha lett volna szó ilyesmiről az egyik topicban régebben, gondoltam megkérdezem már :lol:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 25 2009 07:35pm
szeretsz engem lajo? :cry:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 25 2009 07:37pm
Quote (Ad4mz @ Dec 26 2009 02:35am)
szeretsz engem lajo? :cry:


hát lehet pici ádámbubukát nem szeretni? :)))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 25 2009 07:38pm
Quote (Vharimatras @ 26 Dec 2009 03:37)
hát lehet pici ádámbubukát nem szeretni? :)))))))))))))))))))))))))))


lehet XD
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 25 2009 08:38pm
Quote (Lajo @ Dec 26 2009 01:47am)
Ez teljesen hibás felfogás, ez nem "csak egy fórum", hanem egy kommunikációs csatorna, mint a telefon, email, vagy akár az élő beszéd. Ez is "rl".


pont
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 25 2009 10:24pm
Quote (Lajo @ Dec 26 2009 01:47am)
Erre nem reagáltam, pedig fontos kérdés. Ez teljesen hibás felfogás, ez nem "csak egy fórum", hanem egy kommunikációs csatorna, mint a telefon, email, vagy akár az élő beszéd. Ez is "rl". Attól még, hogy az anonimitás védelme mögé bújva úgy érzed, bármit megtehetsz, a drót másik végén hús-vér emberek ülnek, akiket ugyanúgy meg tudsz bántani, mint mondjuk egy személyes beszélgetés alkalmával. Aki ezt nem ismeri fel, az vagy nagyon korlátolt, vagy nagyon antiszociális, szerencsére egyik állapot sem végleges, sokan kinövik ezeket a hibákat és normális fórumozók lesznek. A lopás-téma egyébként ugyanez. Többször kérdezted tőlem, hogy miért bannolják az accountjaidat, amikor semmit nem csináltál velük. A válaszom erre az volt, hogy viselkedj normálisan, és meglátjuk. Amíg nem vagy képes a kulturált fórumozás minimumát teljesíteni, addig ne legyenek neked se elvárásaid. Ez az accountod is hajszálon függ, nem is tudom, miért nem szóltam Paulnak a múltkori náci videódnál.. Szóval szeretnélek megkérni téged és a többieket is, akik előszeretettel taposnak bele mások lelkébe, hogy gondolkodjatok el ezeken a dolgokon, és gondoljátok meg, miket postoltok.


kivancsi lennek a reakciokra ha ezzel a nyitopostal nyitnek egy topikot a lohereforumon 8DD
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 26 2009 01:41am
Quote (Lajo @ Dec 26 2009 01:47am)
Erre nem reagáltam, pedig fontos kérdés. Ez teljesen hibás felfogás, ez nem "csak egy fórum", hanem egy kommunikációs csatorna, mint a telefon, email, vagy akár az élő beszéd. Ez is "rl". Attól még, hogy az anonimitás védelme mögé bújva úgy érzed, bármit megtehetsz, a drót másik végén hús-vér emberek ülnek, akiket ugyanúgy meg tudsz bántani, mint mondjuk egy személyes beszélgetés alkalmával. Aki ezt nem ismeri fel, az vagy nagyon korlátolt, vagy nagyon antiszociális, szerencsére egyik állapot sem végleges, sokan kinövik ezeket a hibákat és normális fórumozók lesznek. A lopás-téma egyébként ugyanez. Többször kérdezted tőlem, hogy miért bannolják az accountjaidat, amikor semmit nem csináltál velük. A válaszom erre az volt, hogy viselkedj normálisan, és meglátjuk. Amíg nem vagy képes a kulturált fórumozás minimumát teljesíteni, addig ne legyenek neked se elvárásaid. Ez az accountod is hajszálon függ, nem is tudom, miért nem szóltam Paulnak a múltkori náci videódnál.. Szóval szeretnélek megkérni téged és a többieket is, akik előszeretettel taposnak bele mások lelkébe, hogy gondolkodjatok el ezeken a dolgokon, és gondoljátok meg, miket postoltok.


jan1töl tölem bannoltathatsz
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 26 2009 01:58am
Quote (BeneGessir @ 26 Dec 2009 08:41)
jan1töl tölem bannoltathatsz


hatalmas partit fogunk csapni, ha végre eltakarodsz innen a faszba
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 26 2009 02:03am
Quote (Janou @ Dec 26 2009 08:58am)
hatalmas partit fogunk csapni, ha végre eltakarodsz innen a faszba


ja , végre már csak ti meg a kis seggnyaloitok lesztek
ha már rakat mindenki leszarja és itt nem kapjatok meg a napi tutit

This post was edited by BeneGessir on Dec 26 2009 02:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12324252627197Next
Add Reply New Topic New Poll