letöltöttem a dolgokat, elkezdtem játszani (fél évszázad mire betölt a game) és most valami sárkányt kell megölni valami sir vant-al, ez single player vagy ?
a free playre kattintottam de én online szeretnék jáccani

fizetni kell hogy online mehessek?
nagyon megköszönném, ha valaki elmagyarázná az egészet nekem és segitene egy kicsit
This post was edited by Kerplunk on Mar 6 2010 06:17am