Quote (b_daniel @ 3 Mar 2010 16:40)
de cs az telejesen megöli a mozgásvilágot
amikor először csztem ugráltam mert ut 2k4 hez voltam szokva most meg kvekbe meg se mozdulok csak bujkalni probalok :D:D
Én meg azt vettem észre, hogy cs-ben minél jobb vagy, annál fontosabb a mozgás, high szinten pro aim alap, az dominál mennyire látod át a szituációt és milyen jó a mozgásod.
Eleinte persze hogy az aim a mérvadó, mivel ha jól lősz gyolkósz, oszt annyi elég lehet. De normális playerekkel akik mozogni is tudnak, jobban lőnek vagy szimplán csak összeszokottabbak (mert ugye haverek mennek egy teambe), máris kurvafontos lesz a jó mozgás/észjáték.