d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1232425262755Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2010 12:13pm
Quote (szabika @ Mar 3 2010 06:42pm)
kene valaki 4es cahoz
tks

faxkivan
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 3 2010 12:15pm
Quote (szabika @ Mar 3 2010 07:13pm)
faxkivan


10 min
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2010 12:17pm
Quote (lacketto @ Mar 3 2010 07:15pm)
10 min


de mar nincs szobank es a kedvem is elment <_<
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 3 2010 12:20pm
Quote (szabika @ Mar 3 2010 06:17pm)
de mar nincs szobank es a kedvem is elment <_<


<__<
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 3 2010 12:23pm
Quote (szeretlek_zizi_igenerosen @ Mar 3 2010 04:35pm)
cs>>>>>>ut, kvék és hasonló moslékok


multi szájából ez dícséretnek számít ofc
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 3 2010 12:26pm
Quote (Taszilo.^ @ Mar 3 2010 06:23pm)
multi szájából ez dícséretnek számít ofc


ezentúl nem kampányolok semmi számomra kedvesnek :(
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 3 2010 12:28pm
Quote (talicska @ Mar 3 2010 07:26pm)
ezentúl nem kampányolok semmi számomra kedvesnek :(


te nem vagy multi ofc
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 3 2010 01:50pm
faszomat
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 3 2010 04:20pm
Quote (b_daniel @ 3 Mar 2010 16:40)
de cs az telejesen megöli a mozgásvilágot

amikor először csztem ugráltam mert ut 2k4 hez voltam szokva most meg kvekbe meg se mozdulok csak bujkalni probalok :D:D


Én meg azt vettem észre, hogy cs-ben minél jobb vagy, annál fontosabb a mozgás, high szinten pro aim alap, az dominál mennyire látod át a szituációt és milyen jó a mozgásod.
Eleinte persze hogy az aim a mérvadó, mivel ha jól lősz gyolkósz, oszt annyi elég lehet. De normális playerekkel akik mozogni is tudnak, jobban lőnek vagy szimplán csak összeszokottabbak (mert ugye haverek mennek egy teambe), máris kurvafontos lesz a jó mozgás/észjáték.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 3 2010 04:31pm
[QUOTE=Oberon_os,Mar 3 2010 11:20pm]Én meg azt vettem észre, hogy cs-ben minél jobb vagy, annál fontosabb a mozgás, high szinten pro aim alap, az dominál mennyire látod át a szituációt és milyen jó a mozgásod.
Eleinte persze hogy az aim a mérvadó, mivel ha jól lősz gyolkósz, oszt annyi elég lehet. De normális playerekkel akik mozogni is tudnak, jobban lőnek vagy szimplán csak összeszokottabbak (mert ugye haverek mennek egy teambe), máris kurvafontos lesz a jó mozgás/észjáték.[/QUOTE

ut-s mozgás>cs-s mozgás
lolololololololololololololololololololololololl
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262755Next
Add Reply New Topic New Poll