tényleg az

szó nincs itt semmiféle illúzióról, ez már ilyen Quine-féle filozófiai móka...
ha ez hasonlat akar lenni, akkor se értem, esetleg kifejthetnéd bővebben.
egyébként te hiszel abban, amit nem látsz. hiszel az ősrobbanásban? tudod, hogyan és miért ment végbe, vagy csak egy olyan dologban hiszel, amit mások mondanak?
nem, ofc.
direkt utána írtam, hogy ha nem hiszed el feltétel nélkül, akkoris ugyanott vagyunk.
mondjuk lehet, hogy nem két mondatot kéne elolvasni, aztán felháborodva reagálni valamit (tudom, most meg én tudom helyetted, hány mondatot olvastál el, a a tény az tény: csak kiragadtál egy mondatot az egészből)
azt meg tényleg nem tudom, minek vesztegeted az idődet ilyen faszságokra, ha már ennyit elpocsékoltál, legalább egy érvet írhattál volna.
ezt pofázom én is...
tudnék, de lusta vagyok ennyi effortot beleölni egy internetes meddő vitába.