d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1232425262758Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 12:51pm
Quote (ang3l @ Mon, 25 May 2009, 19:49)
Lehet, hogy tulzas, de igy is fel lehet fogni.
Ez a hely egyszeruen nem arra van, hogy babanaplot vezessetek ide... Ne szemelyes akarminek vedd amit irok, ez csak teny.


personalolásnak hívják
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 25 2009 12:52pm
jó a topik lányok
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 25 2009 12:52pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:47)
be tudod másolni azt hogy én írtam valaha is olyat hogy MINDENKI GRATULÁLJON MERT HA NEM AKKOR BAJ LESZ? nem mondtam ilyet nem is fogok és úgy érzem még csak célozni se céloztam rá.(mert milyen alapon várnám el?) én csak megosztottam veletek a hírt de ezek szerint baszottul fölöslegesen. nincs kedvem vitázni önfejűekkel sry. bájbáj


hát azért az furcsa volt, hogy xGurke akármit írt, leoltottad, amikor meg kinyögte, hogy deazér gratulál, akkor azzal a "fájt?"-tal enyhén utaltál rá, hogy azt vártad...

nameg:

Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 19:48)
még nem tudjuk 5hetes  ^_^

először is bocs ha valaki még kérdezett de ahogy végigolvastam menet közbe leégett az agyam a sok baromságtól. másodszor is annyit üzennék minden kötekedőnek hogy amíg azt se tudják hogy honnan hozza az a gólya azt a gyereket addig ne legyenek ők a nagyon okosak. pls. (pl.: hááááááááááááááááááát ez nem is igaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz ezek kamuznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak- igen.mi pontosan azok a kockafajták vagyunk akik ebben lelik örömüket, hogy felmennek fórumra és nyitogatják a témákat hogy gyerekünk lesz közbe meg röhögünk a markunkba hogy háháháháháháááá dejóvicc átbasztuk őket.hát persze.de tudjátok mit. ha ennyire nincs életetek hogy nem lehet felfogni hogy nem csak flash játékba tudsz gyereket nevelni/szülni akkor innentől kezdve inkább nem is fáradunk hogy bármit is közzétegyünk.nem tudom miért olyan hihetetlen ez.mellesleg ha okosat nem tudsz mondani nem tudom miért égeted magad a faszságokkal.ezentúl nem fogok(eddig se nagyon tettem) senkit se győzködni hogy "hidd mán el"....aki velünk együtt örül és "küldte" a jókívánságokat stb. annak köszönjük,akinek meg csak annyira telik hogy "kamu" stb annak meg küldenék egy kalap szart.TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!!! kösz nem kell az idióta válasz, az oltogatás hogy hűde nyomi vagyok,tudom, okosabbat úgyse tudnál írni.
Akinek nem inge ne vegye magára.


khöm.

de nekem sincs kedvem "önfejűekkel vitázni", úgyhogy szerbusz.
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2009 12:53pm
Quote (lowxair @ Mon, 25 May 2009, 20:51)
Ezzel egyetértek, ha van az a háttér ami segíti a nevelkedésben... de most fiatalokról beszélünk... nagyon fiatalokról...


Ebben is van valami. Szemelyektol teljesen fuggetlenul, ha azt hallja az ember, hogy egy 16 eves, (gimiben masodikos?) lanynak gyereke lesz hamarosan, altalaban nem az jut eszebe az embereknek, hogy hu, de jo.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:53pm
Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 06:51pm)
personalolásnak hívják



Találatok a(z) personalolás kifejezésre

A keresett kifejezés (personalolás) egyetlen dokumentumban sem található meg.

Javaslatok:
* Győződjön meg arról, hogy valamennyi szót helyesen írta.
* Próbálkozzon más kulcsszavakkal.
* Próbálkozzon több általános kulcsszóval.

Keresési javaslat: personalului
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 25 2009 12:53pm
Sztem vetessétek el... még nem késő
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:54pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 06:53pm)
Ebben is van valami. Szemelyektol teljesen fuggetlenul, ha azt hallja az ember, hogy egy 16 eves, (gimiben masodikos?) lanynak gyereke lesz hamarosan, altalaban nem az jut eszebe az embereknek, hogy hu, de jo.


hanem csak annyi, hogy CIGÁNY
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:55pm
Quote (lowxair @ Mon, May 25 2009, 06:53pm)
Sztem vetessétek el... még nem késő


ez szerintem nem a mi döntésünk :D
ha ők úgy érzik, hogy van rá pénzügyi hátterük/idejük akkor tartsák meg
csak nehogy megbánják végül
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:55pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:48pm)
nem érted a lényeget
nem vártad el, hogy mindenki gratuláljon, hanem aki nem gratulált annak nekiestetek. és a 2 ugyanaz kb


figyelj. nem kötelező gratulálni. de. ha örülni nem tudsz egy ilyen hírnek(mert én még mindig azon vagyok hogy ez egy élet és ennek csak örülni szoktak.legalább is a normális emberek.)akkor ne is szólj hozzá mert nekem ugyan nem okozol fájdalmat vele(ha ez lenne a célod),engem ugyan nem húzol fel vele( ha ez lenne a célod)és ezzel ugyan nem leszel sukárlegény (ha ez lenne a célod). de ha így nem megy akkor leírom rövidebben is: HA OKOSAT NEM TUDSZ FASZSÁGOT NE MONDJ.
egyébként ha neked fontos valami neked is jólesik ha megdicsérnek/gratulálnak stb. NEKÜNK EZ FONTOS és hangsúlyozom NEM KÖTELEZŐ SENKINEK SE GRATULÁLNIA. ennyi.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 25 2009 12:55pm
Quote (szabika @ Sun, 24 May 2009, 21:08)


úgyérzem ezt itt az idő felbumpolnom mert kezd a flame elindulni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232425262758Next
Add Reply New Topic New Poll