d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev12324252627397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Mar 4 2008 02:34pm
Szavak, amelyeket nehéz kimondani ittas állapotban:

- manifesztáció
- innovatív
- prejudikáció


Szavak, amelyeket NAGYON nehéz kimondani ittas állapotban:
- dezoxiribonukleinsav
- individualizmus
- cogito ergo sum
- termékspecifikáció

Szavak, amelyeket LEHETETLEN kimondani ittas állapotban:

- Köszönöm, de inkább nem feküdnék most le veled.
- Nem kérek több italt, köszönöm.
- Sajnálom, de a szőke hosszú combú nő nem az én esetem
- Jó estét, biztos úr, szép esténk van, nemde?
- Á, senki nem szeretné hallani, ahogy énekelek.
Member
Posts: 2,462
Joined: Jan 21 2008
Gold: 20.00
Mar 4 2008 02:35pm
Quote (ateec @ Tue, Mar 4 2008, 08:32pm)
Jenő bemegy a kocsmába. Az egyik asztalnál ott ül a haverja és fülig ér a
szája, oda megy hozzá és megkérdezi:
- Hát te minek örülsz annyira?
- Képzeld Jenőkém reggel, takarítom a csónakomat és odajön hozzám egy szőke
nő, hatalmas csöcsök, Jenőkém hatalmas csöcsök. Azt mondja, bevinném-e a tóra
csónakázni? Hatalmas csöcsök Jenőkém, érted! Bementünk a tó közepére és
mondom neki:
- Na lesz szex vagy úszol?! És nem tudott úszni Jenőkém nem tudott úszni!
Érted? Másnap megint bemegy Jenő a kocsmába, a pasi megint ott ül az
asztalnál és még jobb kedve van mint előző nap. Oda lép hozzá és kérdezi mi
történt már megint, miért örül annyira.
- Képzeld reggel, takarítom a csónakom és odajön hozzám egy vörös csaj,
hatalmas csöcsök Jenőkém hatalmas csöcsök! Érted? Beviszem a tó közepére és
megkérdezem tőle:
- Na lesz szex vagy kiúszol? És nem tudott úszni Jenőkém nem tudott, úszni!
Érted? Harmadnap a kocsmában a férfi ül egy üveg konyak mellett és zokog.
Jenő odamegy hozzá és kérdezi:
- Hát neked meg mi a bajod miért vagy így elkenődve?
- Jenőkém ne is kérdezd. Reggel, ahogy takarítom a csónakot, odajön hozzám
egy fekete nő. Kérdezi hogy be viszem-e a tóra. Ahogy a tó közepére érünk
kérdezem tőle hogy szex vagy kiúszik. Mire levetette a ruháját és akkora
farka volt, mint az evezőlapát! Én meg nem tudok úszni Jenőkém, nem tudok
úszni! Érted?!


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Mar 4 2008 02:36pm
Egy nő vásárol a szupermarketban.

2 liter 2,8%-os tejet,

egy doboz tojást,

egy doboz narancslét,

egy fej káposztát,

egy negyed kiló kávét,

20 dkg sonkát

Kirakja szépen sorban a dolgokat a pénztárnál a futószalagra.

Mögötte áll egy részeg a sorban és nézi ahogy pakol. amikor a pénztáros üti
be a tételeket a pénztárgépbe, halkan megjegyzi: Te biztosan egyedül élsz. A
nő meglepődik a megjegyzésen, hiszen valóban egyedülálló.

Végignézi a dolgokat amit vásárolt, de nem talál bennük semmi olyant amitől a
részeg következtetni tudna az ő családi állapotára.

Felülkerekedik a kíváncsiság benne és odafordul a részeghez: Tudja mit?

Magának teljesen igaza van, de miből jött rá, hogy egyedül élek?

Erre a részeg:

Mert randa vagy!!

erre a nő:

maga meg részeg!

erre a részeg:

az lehet, de ez az állapot holnap reggelre elmúlik!

Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Mar 4 2008 02:40pm
Quote (ateec @ Tue, Mar 4 2008, 09:32pm)

Szar napod van?
Képzeld el a következőt:
- Egy sziámi ikerpár tagja vagy
- A testvéred homokos
- Te nem vagy az
- Ma egy forró randevúja lesz
- Csak egy seggetek van...
Na, jobban vagy már?
[/SIZE]
!


omg xdd
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Mar 4 2008 02:41pm
Egy anya levele a fiához a kollégiumba


Kedves fiam!
Azért írok ilyen lassan, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.(na elmész te a …)
Tudod eladtuk a házat, ahol laktunk mikor még együtt voltunk.(mit csináltál te …?)
Apád azt olvasta az újságban, hogy a legtöbb baleset a lakóhelyhez 10 km-re következik be, ezt elkerülendő: elköltöztünk.(neked foggalmad sincs!!!)
Sajnos nem tudom elküldeni neked az új cimünket, mert az előző lakó magával vitte a házszámot az új házukhoz, hogy legalább nekik ne kelljen címet változtatniuk.(huuú.Te annyira hülye vagy hogy az már fáj!)
Hanem itt már van mosógép is. Az első nap négy inget raktam bele, meghúztam a láncot - azóta sem láttam őket.
Csak kétszer esett az eső a héten, egyszer 3 napig, és másodszor 4 napon át.(kutyát nem érdekli hogy mi a fasz van ott.(Azt sem tudom hogy hol vagytok vazze!!)
Mari nénéd azt mondta, hogy az a kabát, amit kértél, hogy küldjük utánad, túl súlyos lenne a postán feladni azokkal a nehéz gombokkal rajta.(a Mari néni beveheti a dákómat éérted!!)
Így levágtuk őket, és a kabát zsebébe tettük.(kurd meg az öreganyádat!!)
Megkaptuk a számlát a halottas háztól is.
Azt írjak kisérőleg, hogyha nem fizetjük ki az utolsó részletet, nagyanyád fel fog támadni.(na az kéne még nekem,hogy még egy öreglány boldogítson engem!!)
Nővéredről annyit, hogy babája született ma reggel.(már megint!!!)
Azt nem tudom, hogy fiú vagy lány, így azt sem tudjuk, hogy Te most nagybácsi vagy nagynéni lettél.(a jó édes anyáddal szórakozzál)
Az öreg Józsi belezuhant a nyitott pálinkás hordóba.
Néhányan ki akarták húzni, de olyan veszettül védekezett, hogy végül belefulladt.(legalább az öreg jól érezte magát mielőtt meghalt.!!!)
Úgy döntöttünk, hogy földi maradványait elégettetjük. 4 napig égett.(mindig is volt töltés az öregben!!)
Három régi iskolatársad egy nyitott teherautón utazott a szomszéd faluba.
Útközben belezuhantak egy hídról a folyóba. Ketten a csomagtérben voltak és, aki vezetett, az lehúzta az ablakot és kiúszott. A másik kettő belefulladt, mert nem tudták lehajtani a hátsó oldalt.(I.J.)
Sok más újság nincs. Semmi sem történt mostanában.
Sok szeretettel (na végre hogy befejezi!!)
Anyád
Ui. Pénzt is akartam küldeni, de már lenyálaztam a borítékot. (megbaszom azt a narkós kurva anyádat te büdös ribanc!!Ha megtalállak lefejellek mint süsü a vadkörtét!!!)


Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2008 02:47pm
Ati b+ beindultál, de odabasznak rendesen biggrin.gifD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2008 02:56pm
Quote (Army_HuN @ Tue, 4 Mar 2008, 21:55)
uuu bazdmeg most felment a pumpa


repulnek a pmek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ez vicces,szal nem spam^^
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 4 2008 02:57pm
Quote (Vharimatras @ Tue, Mar 4 2008, 08:42pm)
rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif     
A nap vicce


nekem ma akkor is ez a top
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 4 2008 02:58pm
az ehez hasonlo topic okat tom ertekelni ezeken lehet is nevetni nem ugy mint a többin
jah meg meg azon is lehetett röhögni mikor kemet lehuztak xD utanna meg a haverjat na azt ertekeltem
Member
Posts: 3,120
Joined: Aug 18 2007
Gold: 52.60
Mar 4 2008 04:04pm
ez hót rasszista biggrin.gif
miért van 11 lyuk a gázkamrán ahhol a gáz bemegy???





































mert a zsidóknak csak 10 ujja van XD
szóltam h rasszista XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12324252627397Next
Add Reply New Topic New Poll