d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1239723982399240024014765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 29 2017 03:33am
Quote (TresholdOfUniverse @ Apr 29 2017 09:10am)
mozsár

ha csinal neki egy jobb foglalatot(marmint amiben a celanyag van) es megbizhatoan fut a cucc orakig akkor eleg hasznos tud lenni


Quote (anyd @ Apr 29 2017 10:08am)
Csak az a baj hogy nem csinálta valami erősre, elnézvén egy ember 3x erősebben kalapálna


plusz nagyon labilis a pont amire lecsap
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 29 2017 04:10am
irja descriptionben hogy inkabb csak a concept bemutatasara jo ez a videoban, sokfelekeppen lehetne javitani rajta, de a lenyeg, hogy egy eszkoz, ami free munkat vegez emberi energiabefektetes nelkul
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 29 2017 09:34am
8.8 gigas patch az uj qc beta periodusnak
nem rossz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 29 2017 03:14pm
Quote (SummertimeClothes @ 29 Apr 2017 16:34)
8.8 gigas patch az uj qc beta periodusnak
nem rossz


játszottam vele valamennyit, nekem nem jött be annyira

This post was edited by Ghostmasterq on Apr 29 2017 03:15pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 29 2017 03:26pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Apr 2017 23:14)
játszottam vele valamennyit, nekem nem jött be annyira


nekem se
de remenykedni kell
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 29 2017 03:28pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 29 2017 04:34pm)
8.8 gigas patch az uj qc beta periodusnak
nem rossz


osuban nincsenek ilyen problemak
ha erted a celzast AKOS
egyre elterjedtebb ow communityben az osu btw
top kek
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 29 2017 03:31pm
Quote (SummertimeClothes @ 29 Apr 2017 22:26)
nekem se
de remenykedni kell


én a Diaboticalt (vagy mi az isten a neve) várom már, remélhetőleg az jo lesz
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 29 2017 04:00pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Apr 2017 23:31)
én a Diaboticalt (vagy mi az isten a neve) várom már, remélhetőleg az jo lesz


en is varom mar
2012 ota
dehat 1-2 even belul csak kijon az is, meg quake is, meg ut is, aztan az egyik csak jo meg nepszeru lesz

2w0l eddig a duel rekordom amugy b)

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 29 2017 04:02pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2017 05:55am
minnya kezdodik a forma1
megnezhetetitek hogyan elozi meg a niggerem a ferrarikat
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 30 2017 05:59am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Apr 2017 12:55)
minnya kezdodik a forma1
megnezhetetitek hogyan elozi meg a niggerem a ferrarikat


1. No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

TT 4 Genthor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239723982399240024014765Next
Add Reply New Topic New Poll