Quote (Baleee @ May 28 2015 08:32am)
Baromi old. Remeltem lesz valami uj csatolva hozza, vagy az utoelete Klausnak, vagy nem tudom.. : D
Minden egyes munkavedelmi oktatason a cegeknel, ahol targoncaztak, levetitette a csavo, akivel jartam ki ellenorizni/oktatni.
Hozzám csak most jutott el, de rég röhögtem ilyen jót. Az olcsó gore effektek láttán egyből egy régi kedvenc, a Bagman jutott eszembe, úgyhogy megnéztem azt is. Tökéletes kezdése a napnak.
This post was edited by -joey- on May 28 2015 01:45am