Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2015 11:12am)
megint vita van
az egyik fel megint joey
milyen meglepo
nemrossz
Látod, itt olyan alacsony az ingerküszöb, hogy elég volt beírnom egy videora, hogy nem tetszik és már jött is a szokásos.
A k. anyámért írom be, hogy nem tetszik.
This post was edited by -joey- on May 27 2015 04:24am