d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1239523962397239823992492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2015 04:05am
na de tényleg inkább csinálok egy topicot, ne ezt szarjuk tele már megint
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 27 2015 04:11am
Quote (-joey- @ May 27 2015 11:03am)
Parancsolj, itt a vonatkozó post csak hogy tisztán láss:



Szerintem történtek már ezen a fórumon érdekesebb dolgok is ez alatt a 7 év alatt.Ez persze semmit nem von le abból, hogy parasztok voltunk, vállalom, csak akkor már idézzük rendesen, mert Mesh sem késelte halálra Ricit (bármennyire is szeretné)... :D


de igen
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 04:12am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 27 2015 11:11am)
de igen


:ph34r:
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2015 04:12am
megint vita van
az egyik fel megint joey
milyen meglepo

Quote (TrollBoss @ 27 May 2015 11:56)
erre reagálnék még btw, volt egy videója ahol elmondja hogy heti 6 napot tartózkodik ott 3+ órát


nemrossz

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 27 2015 04:14am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 27 2015 04:19am
van vergődés geci
irigykedek

This post was edited by AngryBug on May 27 2015 04:19am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 04:24am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2015 11:12am)
megint vita van
az egyik fel megint joey
milyen meglepo



nemrossz


Látod, itt olyan alacsony az ingerküszöb, hogy elég volt beírnom egy videora, hogy nem tetszik és már jött is a szokásos.

A k. anyámért írom be, hogy nem tetszik. :(

This post was edited by -joey- on May 27 2015 04:24am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2015 04:33am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2015 10:12am)
megint vita van
az egyik fel megint joey
milyen meglepo


mintha csak joeynak nem tetszett volna az a fasztard video
mikor többen voltak azok akik nem nevettek rajta
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 04:33am
Quote (Senee @ May 27 2015 11:33am)
mintha csak joeynak nem tetszett volna az a fasztard video
mikor többen voltak azok akik nem nevettek rajta


Hagyd, már megszoktam a csőlátást. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 27 2015 04:34am
Quote (-joey- @ 27 May 2015 12:24)
Látod, itt olyan alacsony az ingerküszöb, hogy elég volt beírnom egy videora, hogy nem tetszik és már jött is a szokásos.

A k. anyámért írom be, hogy nem tetszik. :(


look whos talking :D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 27 2015 04:35am
Quote (-joey- @ May 27 2015 10:24am)
Látod, itt olyan alacsony az ingerküszöb, hogy elég volt beírnom egy videora, hogy nem tetszik és már jött is a szokásos.

A k. anyámért írom be, hogy nem tetszik. :(


azzal szerinted nincs baj, hogy az igazotokon vitatkoztok feleslegesen ennyi ideje?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239523962397239823992492Next
Add Reply New Topic New Poll